Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek bejön a Badoo?

Figyelt kérdés
Mi az ami tetszik, vagy nem tetszik benne, és miért?

2016. nov. 29. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be. A kínálat nagyon gyenge, az oldal pedig nagyon erőszakos és téves infókat tol a pofámba.


28/F

2016. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tetszik, hogy fizetni kell azért, hogy lássam kinek tetszek.

Az se tetszik, hogy időnként a nevemben ír másoknak, hogy csetelni szeretnék és nekem meg mások nevében ír, hogy csetelni szeretnének velem.

Az, hogy az emberek 95%-a csak szexet keres ott, az mondjuk nem a badoo hibája, hanem a társadalomé.

Ezeket leszámítva nem lenne rossz.

2016. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hugyszar, egy vicc ,főleg amikor feldobta a profilomat a keresőbe sajátmagamnak csak más névvel.hihihi hülyeség csak pénzt akarnak a balekoktól.
2016. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Még arra se veszik a fáradtságot, hogy egy "hasznos" kiskaput kijavítsanak benne évek óta.


Ha tetszel valakinek, akkor ingyenes profillal nem mutatja meg hogy ki az, csak 1 homályosított képet mutat róla . Ha rámész és azt akarod, hogy felfedje - fizess - ettől te fúú de vagány szupererős leszel - közbe kakadarabkát nem ér .

Persze ha ezek után rögtön elkezdesz "Randik" játékot játszani, akkor sokadik szavazgatás után felhozza az illetőt is - és itt már könnyen felismerhető hogy EZ AZ a homályos kép volt, és rögtön tudni fogod kinek tetszel fizetés nélkül is... Ekkor lehet profilt is nézni, szivezni meg csevegni, ami kell .

Hasznos kiskapu, bár még így se sok eredményt ér .

Mégis szinte ez a legnagyobb ingyenes társkereső .


Magányos lányok jelentkezését várja továbbra is egy odaadó jóképü sportos mérnök :P

27/F/Miskolc

2016. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a badoon sikerült találnom egy lányt, aki jól néz ki és még intelligens is. Nem azt mondom, hogy jó az oldal, de használható ha kitartóak vagytok. Ne adjátok fel. És ne csak badoon próbálkozzatok.


28F (Miskolc)

2016. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam.
2017. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már inkább Tinder, ott legalább csak az írhat, aki külsőre tetszik.:D Amúgy mindkettővel az a bajom, hogy sok a külföldi és a hímk*va (bár mondták, hogy a nők között is), akik csak szexért vannak ott, vagy csak barátkozni...


Baj még, hogy sokat szeretnek az emberek hazudni magukról a képekkel, sokan játsszák az újgazdagot meg villognak a kocsijukkal,ami szerintem dedós és röhej. Sok az ostoba, akikkel lehetetlen élvezni a beszélgetést és unom 2863830-szor megkapni ugyanazt a mizu?/hogy vagy?/hogy telik a napod?/mesélj magadról! sablont​. Az első 8-10 üzenetre még poén válaszolni, utána már az ember inkább ír a tipikus kérdésekre egy sablonválaszt és azt másolgatja, ha marad kedve válaszolni. Hiszem, hogy két idegen is tud mit beszélni egymással ezeken kívül, pláne, ha a másik ad leírást és beszédesek a képek.

2017. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
A lányoknak az összes társkereső bejön, akik szórakozni járnak oda, jókat nevetnek a szerelmes leveleken és növelhetik az ego-jukat, akik ismerkedni, 100-200 ajánlat közül válogathatnak kedvükre. A selejtet kiszórják az alfahímek közül meg kiválasztják az aktuális partnert egy rövid kapcsolatra. Majd kezdik az egészet elölről.
2017. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na bakker itt vannak a konkurenseim én is miskolci vagyok 31. Badoorol vt 2-3kapcsolatom 10+randim. Sok visszafogott értelmes lányt ismertem meg ott. Viszont amióta a putriba (borsod megye sajnos) ingyé jár a tablett(a) meg wifis net azóta romlott a szînvonal sok a cukibaba ...keh és a hercegnő. Sok értelmes kedves anyuka van ott nekem estleg bejönnek az ilyen hölgyek.
2017. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tinder jobban tetszett.
2020. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!