Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú férfiakat szeretik inkább a nők akinek van tartása és nem ugrig mindjárt ágyba a nővel ha lehetősége van rá vagy ha minden lehetőségen kap és megy a nővel szobára?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt aki nem azonnal akar agyba cipelni (mondjuk nem is menne).
2020. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha megkapja a zöld jelzést, és ő a tartására hivatkozva időt kér, akkor felmerül a gyanú, hogy szűz, vagy potencia problémái vannak!
2020. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
74%
Meg úgy hallottam, hogy azoakt is szeretik, akik tudják tagolni a mondókájukat.
2020. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
*azokat
2020. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem dugod meg őket az első alkalommal, akkor töketlennek tartanak.
2020. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ....

Ha a nő hitelesen viselkedik és azért húzza az időt, mert meg akar ismerni és szépen lassan eljutunk a szex-ig, akkor elég türelmes vagyok.

Ha direkt kéreti magát, és egyik pillanatról a szende szűzből egy hivatásos lesz,akkor felmerül a kérdés bennem, hogy szórakozott velem és otthagyom a fenébe.

Ha azt látom színészkedik, szándékosan tesztel engem, akkor biztosan nem lesz folytatás. Ha úgy viselkedik, hogy az számomra elfogadható és tolerállható, akkor várok rá türelmesen amíg elérkezettnek látja az időt.

Mindkét végletet megtapasztaltam már és mindkettő működhet jól, ez főleg a nő viselkedésén és hozzáállásán múlik.

2020. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért, a férfi nem mondhatja azt, még idő kell neki ?
2020. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni.
2020. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Miért, a férfi nem mondhatja azt, még idő kell neki ?"


Nem hát, kinek képzeled te magad, hogy beleszólsz a lány akaratába? ;) Még a végén párkapcsolat lenne, s nem egyoldalú kiszolgálás :)

Egyébként amelyik így vélekedik (zöld utat kapott), "vagy egye fene csinálhatod", stb... azzal nem is érdemes foglalkozni, mert egy darabnak nézi a másikat. (szerintem)

2020. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem aki mással nem ugrik sehová, de ha belém hamar belémszeret akkor velem ugrik, meg én is vele ugyanígy. Legalábbis a párommal ez volt. Másoknak meg évekig kérettem magam előtte, meg ő is.
2020. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!