Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek valóban jóval kevesebb a lehetősége hogy interneten ismerkedjen mint egy ugyanilyen nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy ettem észre ha egy férfi akar interneten ismerkedni akkor nehéz dolga van, ugyanis mikor beszélek nőkkel még a ducibb nálam csúnyább nők is azt mondják hogy rengeteg férfi ír meg csomó randin vagyok túl. Ahhoz képest én csak egy két nővel beszélek, illetve két randin vagyok túl, úgy érzem az arányok eléggé el vannak tolva a nők javára internetes ismerkedés terén.
2019. ápr. 28. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem gondolnám,hogy így van. Sőt, a nők többség, főleg aki neten ismerkedik, pontosan az átlagos férfiakra vágyik.Akár külsőre, akár belső tulajdonságban.Aki átlag alatti mindkét nem részéről nehezebben talál párt, aki átlag felettinek gondolja magát az vagy túlértékeli magát,vagy alkalmi kapcsolatot keres ilyen módon, hiszen Neki az életben sem nehéz ismerkedni.


A kérdés csak az,hogy ki mennyire átlagos aki ezt írja magáról.

2019. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Egy nagy francot... csak rinyálás helyett kicsit oda kéne tenned magad.

Egyébként meg ne a magukat kellető ribikből indulj ki.

2019. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Mit értesz "lehetőségen"?

Mert ha az "lehetőségnek" számít, hogy pl. társkeresőn egy átlag csajra ráír Átlag Alatti Zsírdisznó Pacalszaftos Szájú Béla, hogy "hé teccöl cam sex?" akkor biztos több a lehetőségük. De ha valaki párkapcsolati igénnyel áll neki a társkeresésnek, akkor szerintem tökmindegy, milyen nemű. Egy csomó pasas csak dugni akar, aztán felszívódni - egy csomó nő pedig ötvenévesen és +20 kilóval is a sportos testű adonisz álompasit várja. Ilyen szempontból a választék itt se, ott se jó.

2019. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Papíron igen, matematikailag nem, amúgy meg ez nemtől független dolog.


De ha csak simán egy gagyi-lopott-semmilyen leírással indul mindkettő, 1-1 általános portréval, akkor igen.


De ez így a halpiac szintje, a lényeg nem a felszínen van. Csak a többség megreked ott. Gondolok arra amikor valaki a semmire "menősködik" és semmi más nem foglalkoztatja, csak az, hogy minél "menőbb" képe legyen kirakva és az is aki csak ezalapján választ, hogy "dejóú pasi/csaj" és ennyi.

2019. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Erről kit kérdezel?


Egy férfi szerint igazad van, sokkal nehezebb ismerkedni.


Egy nő szerint nincs igazad, csak rinyálsz.


A valóságban sem egy férfi, sem egy nő nem tudja, hogy milyen a másik nemnek, mert nem próbálta.



(Btw, fogj egy átlagosan csinos nőt, és egy átlagosan csinos férfit és küld be mindkettőt egy olyan helyre, ahol egy 10-12 fős, vegyes társaság van.


Szerinted ki lesz az, aki akár órákon át ellehet úgy, hogy senki nem szól hozzá, és ki lesz, az akihez oda fognak menni ismerkedni?



Az egy másik kérdés, hogy a csaj a pasik 90%-a csak le akarja varrni, mint friss húst, de azért 10% lehet, hogy akar tőle valami mást is.

A sráchoz viszont senki nem fog odamenni semmilyen célból, ha ő nem lép.


Tehát nem feltétlen nehezebb, egyszerűen más taktikát követel, nőként megengedheted azt a luxust, hogy passzív vagy, férfiként nem)

2019. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha arra gondolsz, hogy sokkal kevesebb a normális nő, mint a normális férfi a piacon akkor igen
2019. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

"rengeteg férfi ír"


Az a rengeteg férfi gyakorlatilag szinte mindenkire ráír, vagy hogy jön ez ki?

A férfiak nagy része ilyen helyeken kapcsolatban van vagy csak szexpartnert keres. A férfiak hada csak látszólagos.

És jó pasit nehéz találni társkeresőn.


Az, meg hogy ki mit mond, egy dolog. Lehet, nem sok köze van a valósághoz.


" csomó randin vagyok túl"

AKkor egy csomó férfi is randizott.


Felesleges ez a naponta többször megismételt szánalmas rinya.

2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"" csomó randin vagyok túl"


AKkor egy csomó férfi is randizott."


Csúnya dolog a matematika, nem is szeretik az emberek, de attól még igaz!



Az viszont nem, amit fent mondtál...



Tudod, ha van 100 nő, és minden nő 1x randizott, az nem azt jelenti, hogy 100 férfi is randizott. Lehet, hogy egy férfinek 10 nővel is volt randija, és 10-nek egyel sem.



10 nőből van 1-2 top, akit mindenki randira akar hívni, 1-2 aki teljesen láthatatlan, senki nem próbálkozik náluk, és a 80% a "középkategória", akinek van komoly randi ajánlata, de azért nem minden héten hívják el.


10 férfiből ugyanez az van, csak a legalja és a középkategória helyet cserél. Az 1-2 jó randizóra jut 1-2 közepes tehetségű, és 80% teljesen láthatatlan.


Persze a GYk-n sem férfiből, sem nőből nem a top vagy a középkategória nyafog, csak éppen 1-2 nyafogó nőre 7-8 nyafogó pasi jut, mivel a teljesen sikertelenek mennyisége pont így oszlik meg.

2019. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen így van. Lassan 3 éve próbálkozom. Kint van hogy komoly kapcsolatot keresek, jó pár normális levelet megírtam, válasz szinte sosem jön.

Tehát randik alig voltak ha jól emlékszem társkeresőről eddig 1 volt. Nők legalább tudnak randizni, mégha ott ki is derül hogy nem jön be nekik a férfi. De legalább megvan az esélye hogy egyszer belefut a megfelelőbe.

Férfiak mivel sokszor választ sem kapnak, nem randiznak, esélyük se nagyon van...


Még mielőtt találgatás lenne, már több nővel leveleztem itt, elmondásuk alapján nem csinálom rosszul a társkeresőn történő ismerkedést, normális leveleket írok, nem szexre hajtok, normális hangnemben beszélek... Mégsincs semmi...

Mindegy már elfogadtam ezt, sajnos neten ismerkedni nem igazán jó.

2019. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván azért beszélgetsz kevés nővel, mert elmondom neked hogy egy nő legyen átlagos, csúnya, szép teljesen mindegy ők eleve baromi sok üzenetet kapnak pár nap alatt és képtelenek mindre válaszolni. Nyílván képek, meg bemutatkozások alapján és persze levélben leírtak alapján szelektálnak és azoknak írnak.
2019. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!