Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnőm lesz, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm lesz, most mi lesz így az önálló életemmel?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és először most úgy néz ki lesz egy barátnőm, végre megszerettem és megtetszett egy lány.

Csak kezdek félni hogy akkor majd össze kell költözni vele. Együtt kell élni valakivel. Alkalmazkodni kell majd. Együtt kell aludnom vele egy ágyba. Nem úgy teszi ruháját le ahogy szeretem.

Nagyon félek ettől, lehet sokkal jobb és könnyebb a szingli élet.. Magam ura vagyok.


2020. febr. 13. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
35 éves gyerek...
2020. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello Sheldon Cooper.... 🤣

KELL mindenhol ezt írod. Elárulom nem KELL, ha nem akarod. Ez nem kényszer, pedig te már most így éled meg. Biztos, hogy szeretnéd ezt a kapcsolatot? Vagy csak azért lesz, mert külső nyomásra KELL?

2020. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de neked minek kapcsolat? Hiszen láthatóan nem vágysz rá, és csak a negatívumot látod benne. Nem lenne egyszerűbb továbbra is a jobb kezeddel intim kapcsolatot ápolni?

Igazából nem is értem, hogy min problémázol ennyit? Sezreted egyáltalán azt a lányt? MErt ha szeretnéd, akkor nem úgy beszélnél az összeköltözésről, meg együtt alvásról, mintha valami büntetés lenne.

Igen, kisebb-nagyobb mértékben mindig alkalmazkodni kell egymáshoz. De most egy 35 éves embernek ez komolyan probléma? Ha igen, akkor javaslom mihamarabb szakember felkeresését, mert ez komoly mentális problémákra utal.

Attól félsz, hogy egy ágyban kell aludnod azzal, akit szeretsz? De tudod: ha mondjuk valami okból tényleg nem megy az együtt alvás, ez nem egy kötelező dolog. Ismerek párokat, kifejezetten jól működő kapcsolattal, akik külön ágyban alszanak. Szóval megbeszélés kérdése az egész.

"Nem úgy teszi ruháját le ahogy szeretem." És akkor mi van? Tényleg kezdem azt gondolni, hogy komoly mentális problémáid vannak.

Tudod, mit? Szerintem tényleg nem kéne veled összejönnöd. Mindkettőtöknek jobb lesz. Te masturbálhatsz arra, hogy a beteges előírásaidnak megfelelően vannak letéve a ruhák, ő meg találhat magának olyan párt, aki tényleg szereti, és nem fél tőle.

2020. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Ezért rossz, hogy ilyen sokáig egyedül éltél.

Nem tudsz és nem is akarsz már alkalmazkodni.

A szerelem ezeken az apróságon mind túllendítene, ha valóban az lennél és tudnál odaadóan szeretni.

Jól írták előttem, egy 35 éves gyerek vagy!

2020. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fog sokáig tartani.
2020. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szerintem túlságosan előrerohansz! Lehet nem is lesz tartós ez a kapcsolat és az is előfordulhat, hogy össze se akar költözni veled!
2020. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!