Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e párja a kiszemelt lánynak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje "kinéztem" magamnak egy hölgyet, egy buszon utazunk. Sajnos, semmi infóm nincs arról, hogy van-e párja vagy sem. Mindig egyedül látom, egy felé lakunk, de soha nem láttam még fiúval, de ez ugye nem jelenti azt, hogy nincs párja. Esetleg valami ötlet, hogy hogyan tudnám kideríteni azt, hogy van-e párja? Egyrészt ahhoz gyáva vagyok, hogy leszólítsam, másodrészt pedig nem szeretném, ha esetleg le is merném szólítani és van barátja, akkor utána pattogjon nekem, hogy mit nyomulok a csajára. Ki hogyan szokott infót szerezni a kiszemeltről?
2020. febr. 14. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a fiútol jött el, erre nem gondolsz? Előtte taliztak, akkor gondolom már indult el onnan
2020. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
És ha van kanja? Ha csak azért nem mész rá, akkor NEM vagy FÉRFI!
2020. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Fölösleges nyomoznod utána, mert ilyen béna hozzáállással sose lesz barátnőd. Eleve le kell szarni, hogy van e barátja vagy nincs. Úgy kell közelíteni, mintha nem lenne. Mondjuk a nők felének van barátja/férje, stb. De ezek felének rossz a kapcsolata. Azaz 75% esély van, hogy ismerkedik. Ennyi esélyed lenne, ha le mernéd szólítani. De mivel nem mered ez 0%-ra redukálódik. És ki redukálja le ennyire? Nem én, nem a csaj, hanem te. Csak annyit kérek, hogy olvasd el újra a válaszomat, értelmezd, és gondolkodj el rajta.
2020. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Tök egyszerű: ha jól nézel ki, nincs barátja. Ha nem nézel ki jó, akkor van.
2020. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja. Valószínűleg szingli. De ha te ronda vagy azonnal lesz “képzeletbeli” barátja csak kopj le.
2020. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű de bátor, hű de férfias, nem meri leszólítani nehogy betámadja a lehet hogy nem is létező barátja.
2020. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!