Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot az általam kiszemelt lánnyal?

Figyelt kérdés
Ugyan arra az egyetemre járunk de más szakra és emiatt nincs közös óránk. Facen próbáltam bejelölni de nem jelölt vissza. Nekem furának tűnik hogy csak oda egyek hozzá és elkezdek beszélni. Szerintetek mit lehet ilyen esetben tenni?
2020. jan. 23. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Odamész és beszélsz vele. Mi ebben a furcsa? Nem értelek.


Legfeljebb elhajtanak, de az is lehet hogy nem, de ezt csak úgy tudod, ha személyesen odamész.

2020. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek jelölgetsz facen ismeretleneket? Elkönyvelt "creepy" kategóriába, ezt valószínűleg már buktad.

Egyébként úgy kellett volna szervezned az egyetemi mozgásodat, hogy "véletlenül" összefuttok. Pl. beülhettél volna az egyik előadására (gyakorlaton kívül szabadon látogathatóak!), tök véletlenül pont mellé és aztán keresel valamilyen ürügyet beszélgetni.

2020. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de inkább az idegenek jelolgetese a fura.
2020. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyira nem volt idegen. mert egyszer együtt zhztunk és egymás mellett ültünk
2020. jan. 23. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

"egyszer együtt zhztunk és egymás mellett ültünk"


Hát ebből már biztos házasság lesz... Legalább bemutatkoztál neki? Szóltatok akár csak egy szót egymáshoz? Ha nem, akkor valószínűleg nem is emlékszik rád.

2020. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdezett tőlem 1-2 dolgot a feladat oknál, de pont ez az, hogy szerintem sem emlékszik rám ezek alapján
2020. jan. 23. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, mert ha tetszel neki, akkor nagyon fogja értékelni, hogy oda mertél menni hozzá, ennek mi lányok nagyon szoktunk örülni :)
2020. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!