Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a francba van átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba van átlagos vagy kevésbé helyes fiúknak is szép barátnőjük?

Figyelt kérdés

Egy átlagos kinézetű vékony 22 éves srác vagyok. Kézzel lábbal próbálkozom az ismerkedés el, bárhol, interneten, élőben utcán bárhol és egyszerűen nulla eséllyel vagy eredménnyel. Közben az utcán bármerre nézek 90%ban párban vannak az emberek csodaszép lányok kevésbé helyes/duci/slampos srácok oldalán.

Szerintetek hol és hogyan ismerkedjen manapság egy fiatal srac? Nem vágyom én topmodell lányra csupán szeressen és becsüljön meg.


2020. febr. 14. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

bizalom magadban, legyél megnyerő

20F

2020. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Páromat itt ismertem meg. Egy hasonló kaliberű, önmarcangoló kérdés kiírása után. Bármi lehetséges... :D
2020. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a magyar nők általában jobban néznek ki mint a magyar férfiak. Egyre nehezebb helyes pasit találni mert az a pár aki az az tudja is magáról és kihasznalja.
2020. febr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

két dolog:

1. itt miért hiszi minden ember, hogy csak a külső számit. lehet tök átlagosak azok a srácok (szerinted) mig lehengerlő a személyiségük, megkapó a dumájuk, jó a kisugárzásuk stb

2. "Kézzel lábbal próbálkozom" hát ez baj. ezt megéri a másik és rettenetesen visszataszító tud lenni ha a másik nagyon igyekszik és ordit róla kétségbeesés. állj le ezzel. csak lazán.

2020. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as csak a nedves zsepi ne kerüljön elő mert eltünteti szépség terén a nők előnyét
2020. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok pénzük van. :)
2020. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan valahol a másik fele. Nem minden lány vágyik a kisportoltsármőrre.

Az értelmes, férfias, művelt, szellemes fiatalember, akivel sok mindenről lehet beszélgetni, esetleg közös az érdeklődés, stb., előbb-utóbb megleli a párját. Láttam már kirívóan jóképű fiút duci, szürke egérkének tűnő lánnyal, akiről kiderült, hogy elképesztően művelt és ritka humorérzékkel megáldott, szellemes nő. A srácnak inkább ő kellett és nem a cicababák.

2020. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!