Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan mélyen a barátzónában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mélyen a barátzónában vagyok, hogy elhívott „randira”?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár éve összebarátkoztunk, amikor egy helyen dolgoztunk, azóta már mindketten máshol. Szinte minden nap beszélünk, viszonylag ritkán találkozunk. Egyik nap meséltem neki, hogy épp egy top 10 budapesti étterem cikket olvasok, mire megkérdezte, hogy szeretnék-e elmenni. Mondtam neki, hogy persze néha jó lenne beülni étterembe, mire azt válaszolta, hogy akkor elvisz, válasszak helyet. Ebben szerintem még nem is lenne semmi, de hozzátette, hogy úgy tehetnék, mintha a barátnője lennék, és ki is öltözhetek.

Voltak már közös programjaink, amire egy barátnőm párja azt mondta, hogy férfiak nem mennek olyan nővel kettesben sehova, akitől nem akarnak semmit.

Mindketten abban a korban vagyunk, amikor sorra házasodnak és szülni kezdenek az ismerőseink, és egyre kisebb a felhozatal. Én egyébként kedvelem, nem biztos, hogy hosszú távon működne a dolog, de megpróbálnám vele, ha ő is úgy látná. Jelenleg egyikünknek sincs párkapcsolata.

Fogalmam sincs, hányadán állunk, ti mit gondoltok a helyzetről?

(Mielőtt valaki félreértené, nem vele akarok fizettetni egy több 10 ezres vacsorát, majd széttenni a lábam, fizetném a saját kajám.)



2020. febr. 15. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
hat ha elhivott akkor ő fizet...
2020. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet a vacsora után már többet tudtok majd, hogy hányadán is álltok...
2020. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Elmész vele, mert "egyre kisebb a felhozatal"? Elég romantikusan hangzik. :D
2020. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azért mennék el vele, mert egyre kisebb a felhozatal, pont arra gondoltam, hogy ő hívott azért, mert nem talál jobbat. Nem tartom magam egy főnyereménynek.
2020. febr. 15. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Én amúgy a vacsi alatt megkérdezném, hogy egyébként ez egy randi-e, vagy most hogy jött, hogy meghívott.

Amúgy szerintem is ritka, hogy egy férfi csak úgy, mindenféle "hátsó szándék" nélkül elhív egy nőt kiöltözős vacsira.

2020. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mivan akk ha csak túlgondolás nélkül stílusosan elmentek vacsizni, jólérzitek magatokat és ennyi?
2020. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"Voltak már közös programjaink, amire egy barátnőm párja azt mondta, hogy férfiak nem mennek olyan nővel kettesben sehova, akitől nem akarnak semmit."

Sokszor voltam már közös programon úgy férfival, hogy egyikükkel sem akartunk többet a másiktól és nem is lett semmi. De mondjuk én is eleve fiúsabb vagyok, nincs igazán barátnőm, a férfiakkal sokkal több a közös témánk és az érdeklődésünk.

Vacsora után úgyis ugye a férfinak hozza a számlát a pincér, ő fizet. Ezután felajánlanám, hogy szeretném kifizetni a saját részemet.

Mondom, én simán elmennék így bármelyik férfi haverommal, anélkül, hogy lenne valami. Ha nem akarsz többet, akkor nyilván nem is lesz több. Akkor sem, ha nem engedi fizetni a te részed.

2020. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt olyan haverom, akivel időnként eljártunk kajálni, többször együtt aludtunk, filmeztünk, de semmi több nem volt köztünk barátságnál.


Szerintem nem kell ebbe túl sokat beleképzelni.

2020. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem amiatt furcsa, hogy kettesben mentek hanem a kijelentés miatt. Valamelyik férfi barátom ilyet mondana nagyon meglepne és azthinném akar valamit, de nem a kétfős vacsi miatt.


Kíváncsi leszek mi sül ki ebből, majd írd meg mi történt milyen volt a vacsora.

2020. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Én sem gondoltam volna bele semmit, ha nincs ez a kijelentése. Voltam már kettesben ebédelni, vacsorázni fiú barátaimmal, azoknál nem volt kétségem, hogy csak baráti alapon megyünk.
2020. febr. 16. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!