Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek azok a szakmák kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a szakmák kedves hölgyek, amik mellett soha nem jönnétek össze egy 30 éves férfival, mert tudnátok, hogy éheznétek mellette, mert keveset keres a férfi? Őszintén kérdem, ne jópofizzunk. Abból van elég a padláson.

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Hentes, jogász. 22N
2020. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy jelenleg mi a szakmája, hanem hogy akar-e fejlődni, mást is tanulni, vagy csak üldögél a langyosban és várja a csodát. Na ilyennel nem jönnék össze. Minden egyében lehet javítani.
2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sírásó.
2020. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözővel nem jönnék össze. Már ha ez szakmának számít. :D
2020. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én egyedül élek, és dolgozom, van keresetem. Akárkivel összejövök, az plusz. Mármint ideköltözik, fele rezsi az övé, és annyi. Én most sem éhezem, így ha a rezsi felével több pénzem lesz, azzal is "nyerek".


Itt nem az éhezésről van szó, hanem az egyéb igényekről. El tudunk menni moziba, színházba, valami olcsó külföldi útra úgy, hogy felesben fizetjük, vagy *ő* éhezne?

2020. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de el tudom látni magam, feltehetően sokkal jobban, mint te.
2020. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem a szakmán múlik, hanem az illető mentalitásán. Éhezni nem fogok, nem azért tanultam 8 évet, hogy mástól függjek és azon múljon, hogy éhezek-e, hogy kivel vagyok.


De tessék:

A vállalkozócskákkal a padlás tele és keveseknek megy jól. Láttam pár példányt, a többség azért csinálja, mert alkalmatlan emberileg arra, hogy más keze alatt dolgozzon. Vagy ostoba. Vagy mindkettő.

Egy kétkezi munkásnak még nyugdíj előtt lejár a szavatossága. És egy művész/zenészkarrier is csak egy nagyranőtt hobbi a szememben.


A családomban sokan ilyenek. Okkal taszít ez a "mesterkedés".

2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjatok, mindenkinek adok zöld kezet, akármit is ír, ha őszinte. Köszi az eddigi válaszokat.
2020. jan. 8. 20:35
 9/20 A kérdező kommentje:
mármint úgy éhezni, hogy nem keres nettó 250+legalább (vagyis ez olyan átlag féle)
2020. jan. 8. 20:36
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi köze van egy pasinak ahhoz, hogy én eszek-e vagy nem?
2020. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!