Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 évesen hol ismerkedjen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

34 évesen hol ismerkedjen az ember fia Pécsen pl. mit gondoltok? Sajnos akivel kapcsolatban voltam messze dolgozik már fél éve, s szerintem már nem nevezhető kapcsolatnak ami köztünk van. Főleg ő s a rokonai miatt.

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nyilvan az egyetemi kocsmakban. Ott vannak a jo 20-25 eves friss sunak.
2020. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Itt is tudsz szerintem :)
2020. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan odamehetsz bárkihez, aki szimpi, nincs vesztenivalód. Nem azt mondom, hogy állj lesben az árkádnál, de járj nyitott szemmel és csak bátran!
2020. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a 2-3-asnál jobban le sem lehet írni .

Ha valaki szimpatikus menj oda hozzá. Én még sosem küldtem el senkit így a buszon sem, jó sok ilyenre nem is volt példa . A korod meg nincs kiírva rád , nekem bejönnek az idősebbek is .

2020. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ne itt wazze, csak ne itt!
2020. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A legtöbb hölgy sajnos nem szereti ha leszólítják, s ott van a 'már van barátom' faktor is! :) Nem szoktam az utcán leszólogatni főleg munkahelyen ismerkedtem, korábban interneten. Volt akinél volt sikeres utcai leszólítás is?
2020. febr. 17. 13:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Az 1. kommentelő gondolom humorizált. :) 24-25 évtől gondoltam 33 ig, annyi vagyok még de nem sokáig már. Nem vagyok a túl fiatal túl idős pár híve. A korbeli nagy különbségek nem mindig jók hosszútávon. S nem rövidtávú kapcsolatot keresek.
2020. febr. 17. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha ott lesz álmaid nője, majd megtudod hogy 3 évvel idősebb nálad, akkor meg nem jössz össze vele. Miért a te életkorod a maximum? Pluszmínuszban gondolkodj mert ez így kiábrándító, ha megtudja egy nő hogy a nőket kevesebbre tartod.
2020. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!