Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nagyon erős vonzalmat kezdtem el érezni az egyik alkalmazottam iránt aki nagyon undorító és agresszív módon több ember előtt kijelentette hogy mennyire rossz vezető vagyok?

Figyelt kérdés

Elején is tetszett külsőre mert egyébként nagyon jó megjelenésű srác, de semmi komoly vonzalmat nem éreztem.


Aztán nagyon összevesztünk és volt hogy ki is akartan rúgni, de aztán csillapodott a hangulat és most valahogyan nagyon erősen vonzódom hozzá.


Normális ez? Kitudnám valahogyan verni a fejemből és újra tudnám utálni ahogy normális lenne?


2020. febr. 16. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, rosszul vagy te is bekötve szerintem.

Azokra buksz, akik tahók veled. Ezt nem nevezném normálisnak. Legyen több önbecsülésed!

Amúgy ez nem kioktatás akart lenni, magamról tudom, hogy ilyen emberrel kezdeni sem szabad, aki nem tisztel.

2020. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy vezető vagy, de mégis bejön az alázás, és pont egy ellenkező neműtől? Kicsit olyan ez, mintha mazochista lennél.

Végy egy boxzsákot+boxkesztyűt otthonra, zokni le, tedd fel a képét a boxzsákra, és üsd-rúgd szét a zsákot, így vezesd le az iránta érzett érzéseidet:).

2020. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ebben egy mazo vonal. Jó eséllyel már te is kezdesz belefáradni a mindennapi mókuskerékbe és jól esne, ha legalább otthon elengedhetnéd a gyeplőt. A nők jó része alapból hajlik az ilyesmire, hogy a férfi legyen a domináns (értsd: intézzen és szervezzen mindent, ami őket boldoggá teszi), ők pedig csak sodródnának az árral...
2020. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

"Kitudnám valahogyan verni a fejemből és újra tudnám utálni ahogy normális lenne?"

Ilyet tényleg csak egy gyökér írhat, ezek szerint a srác nem rakott még eléggé helyre! Remélem lesz folytatás aztán megtanulsz emberként (és egyenlően) bánni az alkalmazottaiddal!

Csak egy nő kezébe ne kerüljön hatalom!

2020. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!