Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy agresszív vezető (főnök)...

Egy agresszív vezető (főnök) megváltozhat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem egyszerűbb lelépni?


Szerintem ha lelépsz és nekiállsz állást keresni jó esélyed van egy magasabb fizetésre.


Nekem pont most volt ez, olyan emberek jöttek a céghez mint aki ámokfutó.


Szerintem mondjál fel.

2016. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Valójában álommelómhoz közel áll maga a feladat, de ezzel a vezetési stílussal egyszerűen nem tudok mit kezdeni.
2016. febr. 7. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző cégemnél is egy idősebb hölgy volt az ügyvezető, halál nyugodt volt. 2 évig jó is volt. Gondolom ez annyira nem tetszett a tulajdonosnak. Erre hozott egy közgazdász fickót, az olyan volt mint az ámokfutó. Letöltöttem egy felmondást az internetről, kitöltöttem és elküldtem email-ben, másnap már nem mentem. Köszönöm viszlát! Én olyan munkahelyez keresek ahol nem a személyes konfliktusokkal vannak tele a mindennapok. Én ilyen szakmai ember vagyok, mérnök egyébként.


Szerintem dobbants te is.

2016. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem annyira hihetetlen, hogy valaki hogy tud így viselkedni, hogy titkon magamban állandóan azt remélem, hogy hátha rájön ő maga is, hogy ez nem vezet sehova. Engem legalábbis baromira nem motivál, inkább ellenkezőleg hat.
2016. febr. 7. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem problémás ember.


Nem kell ezen annyit filózni, menni kell máshova.

2016. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!