Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy agresszív vezető (főnök)...

Egy agresszív vezető (főnök) megváltozhat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem egyszerűbb lelépni?


Szerintem ha lelépsz és nekiállsz állást keresni jó esélyed van egy magasabb fizetésre.


Nekem pont most volt ez, olyan emberek jöttek a céghez mint aki ámokfutó.


Szerintem mondjál fel.

2016. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Valójában álommelómhoz közel áll maga a feladat, de ezzel a vezetési stílussal egyszerűen nem tudok mit kezdeni.
2016. febr. 7. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző cégemnél is egy idősebb hölgy volt az ügyvezető, halál nyugodt volt. 2 évig jó is volt. Gondolom ez annyira nem tetszett a tulajdonosnak. Erre hozott egy közgazdász fickót, az olyan volt mint az ámokfutó. Letöltöttem egy felmondást az internetről, kitöltöttem és elküldtem email-ben, másnap már nem mentem. Köszönöm viszlát! Én olyan munkahelyez keresek ahol nem a személyes konfliktusokkal vannak tele a mindennapok. Én ilyen szakmai ember vagyok, mérnök egyébként.


Szerintem dobbants te is.

2016. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem annyira hihetetlen, hogy valaki hogy tud így viselkedni, hogy titkon magamban állandóan azt remélem, hogy hátha rájön ő maga is, hogy ez nem vezet sehova. Engem legalábbis baromira nem motivál, inkább ellenkezőleg hat.
2016. febr. 7. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem problémás ember.


Nem kell ezen annyit filózni, menni kell máshova.

2016. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2024. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2025. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Felhívott a főnök ma reggel hogy hol vagyok üres a cég nincs benn senki! Olyan részeg volt hogy azt se tudta milyen nap van (okt 23)! Hogy lehet egy...

Csörög a mobilom reggel. Ránézek, a főnök az. Ez mit akarhat? Átvillant az agyamon hogy biztos úgy be van csiccsantva hogy azt se tudja milyen nap van ma. De el is hessegetettem, ugyan iszik mint a gödény mindenki tudja, de ennyire csak nem süllyedt még mélyre. Hát...

Egy főnök vagy vezető direkt magasabbra teszi a lécet, amikor megszabja az elvárt teljesítményt?

Pl, azt mondja csinálj meg x feladatból minden nap 50-et, de nekem csak 35-40 jön össze.

Egy munkahelyi vezető normális ha a csúszó fizetést firtató kérdésre halál unott arccal közli: majd jön? Húzzál vissza dolgozni. Nem fél hogy benyomnak neki egyet?

A szerz szerint a fizu adott napig meg kell jöjjön. Mindig késik. De amikor már 3 hete lejárt a határidő az ember csak megkérdi: mi a franc van? Pénz? És a válasz: majd jön. Húzzál vissza dolgozni. ???? És a fogai az ürgének még a helyén vannak.

Mi igaz a mai munkaerőpiacra? A) A dolgozónak az jár amit a jogszabály és a szerz. Biztosít B) A dolgozónak az jár amit a vezető méltóztatik neki...

Szabadság, túlórapénz, betegállomány, tisztességes bánásmód, bejelentett (és valós órára bejelentett) munkaidő stb stb. Ezek járnak ma egy átlag dolgozónak? Elvileg igen. Gyakorlatilag egy dolgozónak az jár, amit a vezető méltóztatik megadni. Túlóra? A kap kap, ha...

Ez a TEK vezető egy kicsit agresszív nem?

Láttam, amikor megmagyarázta a legutóbbi kudarcot, még neki állt feljebb.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!