Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni? Vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni? Vagyis hol érdemes szerintetek, ha egy intelligens, normális férfit szeretnék?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy 3,5 éves kapcsolatomnak és szeretnék újra párt, de fogalmam sincs hol ismerkedjek. Tudtok esetleg helyeket ajánlani? 22/L
2020. febr. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de bárhol. Nem nagyon van intelligens normális pasi jár csak oda hely.
2020. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén 3 éves kapcsolat után vagyok. Csak srácként. Majdnem stimmel a kor is.

Én is normális lányt keresnék. De sajnos azt kell mondjam szerintem nincs olyan külön hely.

2020. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
barátzónádba keresgélj. Az intelligens és normális férfiak általában ott szoktak kikötni.
2020. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhol találhatsz ilyet, ha nyitott szemmel jársz. Azt aláírom, hogy aránylag kevesen vannak (mondom ezt férfiként), némelyikük zárkózottabb, nehezebben megközelíthető, de vannak.
2020. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Lányként elég kimenned az utcára.
2020. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Én is már régkereslek téged!
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!