Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsés férfi vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsés férfi vagyok hogy nem érdekelnek a nők de a férfiak sem?

Figyelt kérdés

Egy dolog zavar csak... Mindenki ezzel csesztett... MIÉRT?

Amúgy jól elvagyok a kis világomban, számítógépezek, tvt nézek, filmezek, barátkozok. Imádom kis világomban egyedül lenni. Többször volt olyan hogy egy nő akart volna tőlem valamit de én nagyon megijedtem hogy vége a szingli kényelmes életemnek. Valahogy nem érdekelnek az ilyen hülye dolgok mint barátnő szex, csajozás stb. Miért jó az hogy egy idegen valakihez oda bújsz? Egyszerűen nem értem az embereket tiszta hülyék ez másik nemtől való függés, primitív állítias ösztönös valami... Amúgy 38 éves vagyok


2020. febr. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
sz*rd le oket. orulj neki h nem erdeklenek, csak a baj van veluk, en mondom neked.
2020. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsésnek azért nem mondanálak, de te ilyen vagy, és kész. Nem kell mindenkinek ugyanolyannak lennie. Nyilván ez az élet így baromi kényelmes, nincs benne kockázat, viszont sok mindenből kimaradsz, amit egy minőségi kapcsolat adhat. Lehet szex nélkül is élni, de minek? HA a hozzád illő emberrel vagy, akkor az már nem idegen, és hozzá csodás dolog oda bújni. De ha neked ez így teljesen megfelel, akkor rendben. Soha nem kell foglalkozni azzal, ki mit mond, vagy mi a véleménye. A saját életedet úgy éld, ahogy te akarod.
2020. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Az ember társas lény, ezért valahol evidens,hogy a külvilág hiányolja Nálad azt,hogy nem az "élet rendje" szerint éled az életed.


De nincs ezzel baj, ha Te így érzed magad jól nem kell magyarázkodnod senki felé, viszont fogadd el,hogy van aki párkapcsolatban érzi jól magát.

És ettől persze nem hülye, és ez nem állatias ösztönös valami.

Ha mindenki úgy gondolkodna mint Te kihalna a világ.

2020. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az jó, hogy te belátod, hogy te ilyen vagy, és nem rohansz külső nyomás hatására társat keresni.

Tény, hogy sok az elkapkodott kapcsolat, rossz kapcsolat, függés egymástól.

Viszont vannak jó kapcsolatok is, nincs mindenhol függés, nem mindenki kapkodja el az ismerkedést, és akit jól ismersz, és úgy mész bele kapcsolatba, az már nem egy idegen. Én elvagyok egyedül is, de el tudom magam képzelni párkapcsolatban is, viszont a lassú ismerkedés híve vagyok, szóval aki rakétatempóban akar haladni, azt én rövid úton lekoptatom, én szeretnék időt hagyni arra, hogy az ismerkedés valóban ismerkedés legyen, és valóban arról szóljon, hogy megismerjük egymást, és ennek fényében dönthessünk arról, hogy lesz-e kapcsolat vagy nem.

2020. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy félsz egy másik emberrel kapcsolatba lépni nem nagyobb gyengeség, mint képtelennek lenni kapcsolat nélkül létezni.

Egy egészséges ember tökéletesen boldog párkapcsolat nélkül, ugyanakkor örömmel kipróbálja a párkapcsolatot is.

2020. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek, hasonlóan vagyok én is, bár a szexet igénylem. A társas igényeimet viszont teljesen kielégíti a barátkozás, főleg, hogy mindkét nemből vannak barátaim, de amikor nem velük vagyok, akkor szeretek visszavonulni én is a kis világomba.


A kérdezősködőknek nyugodtan mondd el, hogy téged nem vonz egy kapcsolat. Aki nem érti meg, azzal fölösleges ezen vitázni, elengeded a füled mellett, amikor legközelebb ezzel csesztet, aztán kész.

2020. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is ilyesmi vagyok, de néha vannak időszakok, amik nagyon kemények, és társra vágynék.

Viszont mivel a mai kapcsolatok zöme egy felszínes színjáték, ezért nem kár. Nem baj az, ha az ember kimarad egy csomó érzelmi zsarolásból, megalázásból, válásból, anyagi lehúzásból. Az, hogy sokan kitesznek pár trendi képet a facebookra, hogy hol nyaraltak, meg mittudomén, az csak a felszín. Rengeteg ilyet látok, ismerek, ahol igazából a facebook máz alatt egy rothadó, csökevényes, ingatag dolog rejtőzik. 29F

2020. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a joga arra hogy úgy éljen ahogy Ő akar. A párkapcsolat is csak 1 opció nem kötelesség.


(Az más kérdés hogy ez a fórum mágnesként vonza a kapcsolatfüggőket, és azok meg szét rinyálnak mindent hogy a világ csúnya és gonosz mert neki nincs senkije.)

2020. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!