Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik tudnak még udvarolni? Nők tapasztalatai érdekelnek!

Figyelt kérdés

Van/volt egy srác. Még soha nem volt olyan tökéletes kapcsolatom, mint vele. Külföldi, de hazament. Most azon dolgozok, hogy ki tudjak hozzá menni és tudjuk folytatni, bár eddig nem sok jó történik. :(

Volt már sok magyar "udvarlóm" is, de mindegyik bunkó volt, a rendesebbje meg nem mert kezdeményezni (pedig tőlem aztán nem kellene megijedni, nem vagyok egy domina). Létezik olyan, aki tud udvarolni?

Ezt a srácot az elején mindig kikosaraztam. Aztán a végére elérte, hogy beleszeressek. :) :(

Létezik ilyen magyarban is? Mert még nem találkoztam vele.

Tényleg tökéletes volt a kapcsolat, soha nem adott okot a féltékenységre, mindig bókolt, nagyon drága.

(NEM társkeresés célú írás! El vagyok keseredve. "A nőknek csak a bunkók kellenek, a lovagokkal nem foglalkoznak" jellegű írásokkal ebben az állapotban, amiben most vagyok kérlek kíméljetek. Rémes, amikor a távolság miatt van vége.)

25N



2015. febr. 2. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
A nőknek az jön be,ha flegma vagy.
2015. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van egy barátom aki igazi úriember, öltönyben is jár, és bókol, udavrias, régimódi.. létezik még, csak kevés, és tény, hogy nem az a fajta, aki az első adódó alkalommal megcsókolna szerintem. Nekem ő tényleg barát, de létezik még úgyhogy ne add fel, csak legyél olyan nő aki egy úriembert érdekel! :) 18
2015. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen nemzetiségű?


Amúgy az én jelenlegi párom, aki magyar annyira aranyosan udvarolt nekem :) Jaj, tök jó így visszaemlékezni rá. Nagyon édes volt. Nem volt mézesmázas meg ez a klisés romantika sem volt, azt nem is szerettem volna, egyszerűen csak magát adta, volt közös témánk. Mondjuk rendes ember, szóval nekem pont szerencsém volt hogy ilyet "fogtam ki" :)

2015. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden srac tud udvarolni HA a nő a tudtara hozza mit akar.


Az egyik csaj a viragos romantikat szereti a masik meg egy sajtburgert es vad reszelest.


A szep szemetekbol viszont a p.csöm se fogja kitalalni az izleseteket

2015. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Neki ez annyira magától értetődő és természetes volt, hogy mikor mit hogyan tegyen.

Hihetetlen, hogy a férfiak az utolsó mondatomat nem tudják elolvasni :D

2-es, 3-as gratulálok nektek! :)

Szeretném átélni még egyszer ezt a csodát! :)

2015. febr. 2. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Arab a pasid?
2015. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
"Ezt a srácot az elején mindig kikosaraztam." Na látod? A legtöbb udvarló pasi tiszteletben tartja a döntésedet és nem kezd el nyomulni mint az említett lovagod. Szóval akinek gratulálni lehet az te vagy a hülyeséged miatt...
2015. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudok, de hogy te mit értesz udvarlás alatt, na azt nem.
2015. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

30 felett már tudnak.

24L

2015. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az exem tudott udvarolni(magyar volt), csak mindig olyan otrombán beszélt meg lekezelő is volt hogy a végénott hagytam,viszont a mostani párom felül múl mindent(szerb a gyerek), rozsacsokrok. Meg ahogyan beszél, amilyen figyelmes. Minden tiszteletem az övé. Olyan szép érzésű, olyan egészen különleges, olyan finom úriember. Ilyet én még életemben nem láttam és így viszonozni még örömtelibb, mert akkor olyan jó szívvel adok neki mindent, amit csak kér, mert ez oda vissza működik :)
2015. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!