Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként hol lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként hol lehet a tinderen kívül ismerkedni munka mellett?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Itt, meglatod millio privatot fogsz most kapni :))
2020. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal lányként kb bárhol. Nem szoktak lenni önkéntjelentkezők sehol?
2020. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bárhol a világon nincs kimondott helyszín vagy időpont,ha tudod milyen vagy pl te a sütit szereted nem a kávét akkor járj inkább cukrázdába és ne kávézóba így hamarabb összefuthatsz hozzád hasonló emberekkel! :)
2020. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen, jött egy halom privát.

Nem itt keresgélnék, köszönöm.


Budapesti vagyok.

De a kötelezőkön kívül nem járok egyedül pl cukrászdába, lányként ha látok is bárhol egy helyes fiút, hülyén jönne ki, ha én mennék oda.

Hiába van meg a szemkontaktus, félénk, vagy nyuszi mind.

Olyan helyek, programok érdekelnének, ahová mehetek egyedül is, és hozzám hasonló ápolt, értelmes, normális, 24-28 éves embereket ismerhetnék meg.

2020. febr. 18. 13:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen hobbikör, társastánc.
2020. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

"Hülyén jönne ki, ha én mennék oda"


Másnak ezért van párja, ő odamegy a srácokhoz és nem csak várja a jelentkezőket.


"Hiába van meg a szemkontaktus..."


Szokj hozzá hogy a sok zaklatási ügy, lenéző stílusú visszautasítás, ne zavarjon engem senki mentalitás miatt nem sokan fognak odamenni hozzád. Ez nem nyusziság, pusztán egy reakció a jelenlegi nézetekre.


Szóval ha szeretnél valamit, akkor neked is bele kell tenni valamit az ismerkedésbe.

2020. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Mért? Egy lány is oda mehet...nincs abba semmi negatív! Vagy hagyja elsétálni a szerelmet...
2020. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Imádom ezeket az általános válaszokat. Hobbikör.


Úgy írja ezt mindenki, mintha ez lenne a megoldás.

Olvasni szeretek, sütni, filmezni, színházba járni.

Olvasó körben kétlem, hogy megtalálnám a párom, könyvmoly nem vagyok.

Sütős körről nem tudok, hogy létezne, el sem tudom képzelni.

Filmklubban sem voltam, de más filmrajongónak lenni és más megnézni az új horrort, ami kijött februárban.

Színjátszó körbe sem mennék.

Hiába érdekelnek dolgok, ezeket egyedül űzni inkább ijesztő.

Nem megyek el egyedül színházba, csak hogy ismerkedjek. A magányosan ülő embereket a legtöbben kinézik mindenhol.

A társastánc pedig olyan, hogy vagy passzolsz a párodhoz, vagy nem. Kicsi az esélye pont ott olyanra lelni, aki be is jön. 3 évig társastáncoltam.

2020. febr. 18. 14:14
 9/19 A kérdező kommentje:

Lányként milyen "szövegek" jók?

Mondjuk eladófiú egy mekiben, boltban?

Szia-segíthetek-igen, ebben. És utána? Amúgy van barátnőd? Vagy, "a számodat is kérném, köszi"?


Vagy egy metrón, mondjuk a harmadik összepillantás után?

2020. febr. 18. 14:16
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Most tél van, de nyáron mehetnél strandra. Oda is ugyan baráti körrel járnak főleg, de mehetsz azért, hogy ússz az úszómedencében, ahhoz egyedül is lehet menni. Aztán lefekszel napozni, veszel valami kaját ott, akkor is alakulhat ki beszélgetés. Utána már nem is az úszómedencébe mennél vissza, hanem a másik medencébe, ahol a srác kezei között sikítoznál, ahogy dobál a vízben!
2020. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!