Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy rendkívül szép és csinos nőt sikerült meghódítanotok nehéz vagy átlagos anyagi helyzet mellett?

Figyelt kérdés

Írhat olyan is, aki átlagos vagy az alatti életszínvonalon él és sikerült neki - de olyan is, aki átmenetileg volt ilyen helyzetben, és meglepő módon egy ilyen nő akadt a horgára.


A kérdés célja, hogy ellenpéldákat szolgáltassunk arra, ami "közszájon" forog: csak pénzes pasiként lehet dekoratív barátnőre szert tenni. Tegyünk kísérletet rá, hogy ezt megcáfoljuk :D



2018. dec. 25. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem a pénz számít;) persze egészséges keretek között;)
2018. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

"dekoratív barátnőre szert tenni"


Mint valami tárgy. A tárgyakat bizony pénzért kapod meg.

2018. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Egy nagyon gazdag budai lány belémszeretett. (XII. kerület). Én egy csóró debreceni tanár vagyok.


Még az esküvőjén is sírva hívott fel, és az amerikai egy hónapos nászútján is olyan tízszer hívott.


De azért a gazdag budai, 20 évvel idősebb üzletember lett a férje.


Magasabb, helyesebb, sportosabb és fiatalabb voltam és vagyok.


De mint tanár, csóróbb, sokkal.


Csak a pénz számít.A legnagyobb, legviharosabb, leginkább végzetszerű, legmélyebb szerelmet is felülírja.


Lakásom, autóm és nyaralóm van, de nem tudok ilyen utakat összehozni. És nem a Normafánál lakom.


Elnézést ha ünneprontó voltam. Minden szava igaz.

2018. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 peca1000 ***** válasza:

Trabim volt, piacon árultam.


1 fergeteges randim volt egy fullos kinézetű, nagyon gazdag csajjal.


Randi utolsó fél óráját vègigsmároltuk a házuk előtt.


Sajnos több randi nem jött össze :(

2018. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Sikerült többször is, de együtt már nem vagyunk :). Hódítani nem nehéz egy nőt, inkább ami azután van az a "nehéz". De a királyságokkal is ez volt a helyzet.

32/f

2018. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sikerült, egy évig voltunk együtt albérletben, autó nélkül. Szakított, hogy nem tudja mit akar, 3 hét múlva egy gazdagabb sráccal volt már együtt:)
2018. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Női oldalról tudom neked leírni, hogy miért jöttem össze az átlagos anyagi helyzetű párommal (aki mostanra már a férjem). Igazából ismeretlen embernek valóban teljesen lúzernek tűnhetett akkoriban szerintem. 30 éves volt, évek óta próbált lediplomázni, mellette teljesen átlagosan keresett és a szüleivel lakott. Külsőre nem egy tipikus álom férfi. Viszont olyan személyisége és intelligenciája van, hogy meg tudná váltani a világot. Anyagi helyzettől függetlenül egyértelműen látszik valakin, ha nagy dolgokra hivatott. Az összes munkahelyére visszasírták, az egyetemen ő volt a mindentudó, bárkinek bármilyen problémája volt mindig őt keresték.

De nem is ez fogott meg benne a legjobban, hanem ahogy velem bánt. Végre valaki nem csak a csinos trófeanőt látta bennem. Végre valakit nem ijesztett meg, hogy az átlagosnál sokkal intelligensebb vagyok, vagy hogy nagy dolgokat akarok elérni. Párom ahelyett, hogy megpróbálta volna ezeket elnyomni bennem inkább csak erősítette. Elképesztően hitt bennem és én is benne. Rövid időn belül sikerült mindkettőnknek felépítenie a saját kis birodalmát. Meg persze soha senki nem tudott ennyire szeretni és így visszaadni azt a törődést, amit én adtam neki. A legtöbb férfi képtelen kezelni, ha a párja "jobb". Nem egy kapcsolatom ért véget azért, mert a másik fél belátta, hogy nem tudja nekem megadni azt amit megérdemelnék. Neki ez sosem volt probléma, mindketten 110%-ot adtunk a másiknak.

Az a baj, hogy az emberek többsége ezt nem látja. Mi is rengeteget poénkodunk azzal, hogy valóban úgy nézünk ki, mint a kőgazdag csávó meg a gold digger prostija. Az emberek többsége nyilván ezt is gondolja rólunk. Pedig közben a kapcsolatunk csak a szerelemről és egymás támogatásáról szól. Hülyeségnek tartom, hogy attól, hogy egy nő szép egyből gazdag pasit kéne hogy keressen. Nem is ismerek ilyet a környezetemben.

2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%

Volt. Az első párom egy elképesztően szép arcú, magas, vékony testalkatú lány volt. Kb. másfél év után lelépett a 10 évvel idősebb exéhez, mert nekem 21 évesen nem volt saját lakásom és autóm, neki meg igen. Aztán tőle is meglépett egy igen jóképű, tehetős sráccal, akivel letelepedtek végül Angliában.

A második barátnőm szintén gyönyörű arcú, nőies testalkattal rendelkező lány volt. Fél évig voltink együtt, s végül egy nagypofájú, beképzelt, önelégült, nárcisztikus, gazdag gyökérrel csalt meg.

Semmi más nem számít a nőknek: 1. tökéletes külső férfiadottságok, 2. pénz, pénz, pénz, 3. legyél minél pofátlanabb, beképzeltebb, szemétládább. A pozitív belső tulajdonságaid 2018-ban sokadrangúnak számítanak.

2018. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcaska, a meleg otthont biztosító, kedves de csúnyácska lányról miért nem írsz, vagy olyan nem volt?

Sírtok, hogy lelép a szép nő, nektek meg nem kell a rosszabb külsejű nő, azt hiszem egal.

2018. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A pozitív belső tulajdonságaid 2018-ban sokadrangúnak számítanak."


A kérdés a rendkívül szép nők meghódításáról szól. Szóval minek idekeverni a belső tulajdonságokat?

2018. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!