Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ideális első üzenet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális első üzenet a Tinderen?

Figyelt kérdés
Mit érdemes első alkalommal írni a lánynak, akivel matcheltem?

2020. febr. 19. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

"Ott a 4. képen van mögötted az a fürdőruhás lány, akit félig eltakarsz. Őt ismered? Nem tudod a nevét?"


"Épp azt játszottam, hogy öt lányt balra húzok, egyet jobbra, ezért kerülhettünk párba. Te engem miért lájkoltál?"


"Alibi-barátnőt keresek, hogy az exnőm ne akarjon visszamászni az életembe. Vállalnád ezt a szerepet?"


"Igazából csak meg akartam kérdezni, merre van az a hegy, ahol állsz a 2. fotón, mert elmennék kirándulni, de már madnem minden helyet ismerek az országban, ezt még nem."


"Ajjaj... Nem direkt lájkoltalak, de egy hajszálat próbáltam lesöpörni a telefonomról, és véletlenül közben jobbra húztalak. Na mindegy, akkor már beszélgessünk kicsit."


"Részt vettem egy PUA gyorstalpaló tanfolyamon, valakin ki akarom próbálni az ott tanult technikákat. Lennél a tesztalanyom?"


"Ha nem lennék 190 centi magas, sportos és jóképű, akkor is lájkoltál volna?"


"A Gyakorikerdesek.hu oldalon sok nő azt írja, minden férfi Szia, mizu? jellegű kérdésekkel nyit, nekik akarok ötleteket adni, ezért vagyom most itt. Kíváncsi vagyok, erre válaszolsz-e."



Én ilyenek jellegű első sorokkal szoktam ismerkedni, mindig mással. Nincs szabály. Rögtönözni kell. A szarkazmus, a magabiztosság és a nyílt kommunikáció mindig működik.

2020. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 VincentLaw ***** válasza:

#11


És ebből mennyire érkezett válasz?

Volt időszak, amikor én is hasonlóan kreatív voltam, de mikor szinte semmi visszacsatolás nem érkezik, akkor megunja az ember.

2020. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hátravan még pár “keretszűkítés” mert sok nőnél a jobbrahúzás csak a talán. Hogy aztán átgondoltabban tudjanak dönteni vajon maradsz vagy mész e a pikszisből. Én mikor nem írtam rá az adott csajra sokáig párban voltunk. Mikor léptem -hol rögtön hol egy idő után- szétvált tőlem. Hisz döntenie kellett : vagy egy “megerőltető“ válasz, vagy várni valami nagyobb bájgúnárra akiért érdemes már pötyögni
2020. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12: Meglepő, de majdnem mindenki válaszolni szokott, akire ráírok (főleg ha nem a párba állás után három héttel teszem). Igaz, eleve az érdekesebb és/vagy intelligensebb kinézetű nőket lájkolom általában, egyrészt mert csak ők vonzanak, másrészt mert tudom, hogy a többieknek felesleges lenne bármit írni, úgyse kötnének le különösebben. Szeretem, ha egy nő veszi a lapot, van humora, kihívást jelent vele a szóváltás, nem csak egy ostoba protokoll része.


#11 voltam.

2020. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia Kúrunk?
2020. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, nincs biztos recept, ha jól nézel ki kb tökmindegy, de ha van jobb matche akkor lehetsz bármilyen okos, humoros, szórakoztató már szignifikánsan csökkenti az esélyeidet, nem ezen fog múlni. Egyébként én azt találtam hogy a képeire/leírására való utalás + kis kreativitás és humor + kis bókolás működni szokott.
2020. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!