Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire kizáró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire kizáró, hogy a nőt egyáltalán nem érdekli a politika? Butának tartanátok emiatt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de azért azt tűrje el ha politizálok, és próbáljon meg valamit bólogatni, cserèbe én is elmegyek vele ruhát vásàrolni.
2020. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2020. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A magyar politika engem sem érdekel.
2020. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A butaság nem attól van hogy nem érdekel valami 26f
2020. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem izgat, nem politizálok.
2020. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Régen azt hittem, az az intelligens, aki foglalkozik a világ dolgaival, a politikával... Magam is gyártottam összeesküvés elméletekkel kapcsolatos videókat. De már felismertem, hogy értelmetlen egyetlen pillanatot is elpocsékolni az életből ezekre a dolgokra. Ma már egyáltalán nem érdekel, hogy mi történik, mert minden, ami a fizikai világban történik, csak átmeneti, ideiglenes, így értelmetlen foglalkozni vele. A ma történt események sehol se voltak 100 évvel ezelőtt, és sehol se lesznek 100 év múltán.

Csak a pillanattal rendelkezünk. A pillanatot pedig nem éri meg elrontani ilyen dolgokkal. A külvilág helyett csak a saját belső teremmel foglalkozom, mert az az egyetlen, ami valóban számít.

2020. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Legalább minimális szinten azért jó lenne, ha érdekelné.
2020. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkinek ki kell vennie a részét az Orbán vs. Gyurcsány csatában. Engem zavarna ha buta paraszt lenne a barátnőm.
2020. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem izgat, de engem erdekel viszont es van hogy kidumalom magambol par sor mellett a haverokkal, szoval ot ez ne zavarja cserebe :D vannak ennel szarabb dolgok is az eletben.
2020. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem normális, ha valaki egyátalán nem tájékozódik a politikával kapcsolatban. Ez nem olyan, mint a golf, hogy "engem ez nem érdekel". Miért? Mert a politika sajnos hatással van az életedre, így nem sz*rhatod le.
2020. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!