Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan fiatal nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan fiatal nőkkel ismerkedni, akiket érdekel a vallás, a politika és a filozófia?

Figyelt kérdés

Vallás alatt nem feltétlen azt értem, hogy tartozik is valamilyen felekezethez, mint ahogy politika alatt sem az aktuálpolitikát értem, és filozófia alatt sem a modern filozófiát. Kicsit bonyolult lenne elmagyarázni egy egyszerű kérdés keretei között.


Az ezekkel foglalkozó egyetemek sajnos nem játszanak, mivel én magam (számos jó okból) sem vagyok egyetemista. Könyvtárba internet mellett kevesen járnak, ráadásul ott ismerkedni sem igazán lehet. Mivel politikát illetően nem aktuálpolitikáról van szó, így valamiféle aktuálpolitikán alapuló összejövetel vagy csoportosulás sem jön szóba, vallás terén pedig szeretnék távol maradni a fő áramlatoktól (mind a divatos, félreértett keleti tanításoktól, mind a kereszténységen alapuló egyházaktól).


Elég bonyolult ez így, ráadásul ezek mind "férfias témák", tudom. Figyelembe véve azt, hogy milyen kevesen gondolkodhatnak hozzám hasonlóan, eddig az interneten próbálkoztam, de sikertelenül. Ettől továbbra sem zárkózom el. A célom komoly kapcsolat kialakítása lenne.


21/F



2019. jún. 26. 10:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%
Templom, vasárnapi mise?
2019. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
“Férfias témák” Na menj az anyádba, nem 1800-at írunk. Ugyanúgy érdeklik ezek a témák a nők okos részét is, ahogy a férfiak közül sem a butábbakkal fogsz ilyenekről beszélgetni.
2019. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

Foglalkozom ezekkel, de nálam a hímsoviniszta látásmódod miatt elvesztetted az esélyed. Azt még talán elnézném, hogy nem tanultál tovább, ha van rá indokod, de a dumádtól konkrétan hányingerem lett. Neked nem való nő.

N

2019. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

Férfias témák?

Tele vannak a bölcsész szakok lányokkal. Talán ott.

2019. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te nem ezekről a témákról akarsz beszélni, hanem egy olyan lányt keresni, aki bólogat a gondolataidhoz, bármilyenek is legyenek azok. Értelmiségi ember (direkt nem diplomást írtam) képes ilyen témákról is beszélni és semmi köze nincs a nemekhez. Keresgélj köztük.
2019. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%

#3

Csak mert az okos nők veled nem állnak szóba, nyilván okkal, az nem jelenti azt, hogy mindenki hülye. Az emberek mindig a saját perspektívájuk, környezetük alapján alakítanak ki képet a világról. Én körül vagyok véve okos emberekkel, mégsem állítom azt, hogy a világon az emberek 90%-a okos.

2019. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Én mondjuk ilyen vagyok, párommal egyházi közösségben ismerkedtünk meg. Persze, szerencse is kellett hozzá, mert ugyanaz a végzettségünk is, így elég sok bennünk a közös.

Mivel sehova nem akarsz tartozni, hanem csak külső érdeklődő vagy, ezért elengedném ezt, hogy csak ezekre a témákra specializálódva keresgéljek. Baráti társaságban, akár utazások során, vagy valami hobbitevékenységhez kötődően ismerkednék és hátha találsz olyat, akiben ezek az érdeklődések is megvannak.

2019. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
14%
Okos es gondolkodo nok?? LOL
2019. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
22%

#3 Nem tudom, hogy neked mi a hímsoviniszta a kérdezõ leírásában. Hogy ezek mennyire férfias témák, azt nem tudom. Én férfi vagyok egyébként.


Kérdezõ, egy picit belevágva a témába, te hogyan látod azt, amire zárójelben utaltál, hogy félreértik a keleti tanításokat? Mit értenek félre bennük?

2019. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

#1


Olvastad a kérdést?


#2


Sajnos már tényleg nem 1800-at írunk. Ennél csak az szomorúbb, hogy nem i.e. 1800-at. :)


#3


Bárki, aki használja a "hímsoviniszta" kifejezést, helyből nem érdekel, így veled aztán nem sokat veszítettem.


#4


Olvastad a kérdést?


#5


Nem, bólogatós nővel volt már dolgom, arra nincs szükségem. Arra van, hogy alapvető dolgokban egyetértsünk: a részletekben való különbözőség sok esetben előny lehet. Nyilván "nincs köze a nemekhez" (még akkor sem, ha a vallással, politikával és filozófiával érdemben foglalkozó emberek 99,9%-a férfi volt), éppen ezért keresem ezt nőben. Férfiakban is ritka az, akit ez érdekel, nőkben pedig még milliószor ritkább.


#7


Az egyetlen értékelhető válasz. Sajnos nem tudom, mi más alapján kereshetnék, hiszen ha ezekben egyetértünk, akkor minden más, hosszabb vagy rövidebb úton, ezekből levezethető.


#9


A new age és new age-szerű dolgokat értettem a keleti tanítások félreértésén, illetve a nem new age, de másképpen félreértett, nyugatiasított, felvizezett, lebutított tanításokat, amik sehová sem vezetnek. Hívó szavaik a szeretet, a gondolkodás elhagyása/szükségtelensége, és úgy általában, a mai világ teljes egészében való elfogadása (akár kimondva, akár kimondatlanul). Sajnos az európai világ megrekedt a kereszténység és a new age között (ráadásul, aki nem a történelmi egyházakkal azonosul, azt azonnal a new age kategóriába teszik mások).

2019. jún. 26. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!