Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít furának, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít furának, ha 24 évesen úgy döntöttem, hogy a folyamatos csalódások miatt egy életre lemondok a szerelemről és nincs többé szükségem rá?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Semennyire, kár hogy te sem gondolod komolyan, mert vágysz rá, Drágaság.
2020. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sokan döntenek így, ahogy nagyon sokan megfogadják, hogy nem isznak több alkoholt, meg leteszik a cigit, de mi valósul meg belőle?
2020. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Ne erdekeljen nennyire fura! Az erzeseink beha ugy is mindannyionkat furava kovacsolnak de a lényeg, h ezekben az idokben is hinni kell egy jobb eletven! Tovabb kell tartsuk a lángot!:)
2020. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
40-50 fölött az ember lehet képes ilyen döntésre, de huszonévesen kizárt.
2020. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én is mondtam már ilyet, egyszer -kétszer.

Fogod még máshogy is gondolni... Ahogy változol, a dolgok is úgy változnak körülötted.

2020. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

Ha férfi vagy akkor szánalmas. Akkor senkit nem érdekel.

Ha nő vagy akkor romantikus. És annál több privát üzenetet fogsz kapni.

2020. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Ne hallgass rájuk, a szerelem döntés kérdése, így ha úgy döntesz, hogy nem, akkor nem is leszel az. A balekok nagy kedvence ez a szerelem nem ezen múlik harsogása, csak hogy kimagyarázzák az ostoba választásukat, nőknél kb. ilyeneket hallani, hogy "magam sem tudom miért, tudom hogy egy börtönviselt szadista, de akkor is őt szeretem" vagy férfiváltozatban a "tudom, hogy csak kihasznál, de ő a mindenem" - és ez utóbbi az aki rózsacsokorral állít be a kvázi prostihoz is. A fent említett nő meg akkor sem tiltakozik, hogy a dutyis szadista elveri, mert hát... "akkor is jó ember ő".


Az ilyenek nagyon ostobák.


Az egész döntés kérdése.

2020. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem eléggé fura, de te dolgot.

Szal ha innentől meg akarod fosztani magad egy valaha is szembejövő esetleges tökéletes párkapcsolattól mások hibájából, akkor felőlem. Járj el úgy, ahogy neked jól esik, ahogy neked szerinted jó. Ha te megtagadod magadtól a szerelmet, mert úgy érzed, az lesz jó neked; akkor csináld azt. Viszont amúgy lehet, hogy meg is változik erről az elhatározásról a véleményed; ha egyszercsak mégis betoppan a szőke herceg fehér lovon, és lehet, hogy majd nem fogod tartani magad ehhez az elképzeléshez.

2020. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
*dolgoD -ezt akartam írni
2020. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

"esetleges tökéletes párkapcsolat"


Seems legit.


Tökéletesség nem létezik.

2020. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!