Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít furának, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít furának, ha 24 évesen úgy döntöttem, hogy a folyamatos csalódások miatt egy életre lemondok a szerelemről és nincs többé szükségem rá?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 18:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

Hahaha, te kis naiv.


A szerelem nem döntés kérdése, hanem csak úgy megtörténik, ha akarod, ha nem.

2020. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

#11


Ez egy fatalista baromság. Mert ha ez így van akkor kb. teljesen mindegy mit teszel, ki vagy, ha "úgy kell lennie akkor úgy lesz", ha meg tök jó is vagy mindenben, de "hát ennek nem kell úgy lennie" akkor instant nem lesz úgy.


Naná.

2020. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
érzelemről nem tudsz logikai alapon lemondani
2020. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig abszolút szerencsén múlik a dolog, és a szerelemben sokszor pont az arra legérdemtelenebbeknek van a legnagyobb szerencséje.
2020. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#14


Akkor nagyon megéri "küzdeni" meg ilyen f***ságok ebben az életben. Nem, ha a fatalista nézet az igaz, akkor tök mindegy mit teszünk, ami nagyon szomorú. Minden eleve el lenne rendeltetve? Csodás. Nesze neked döntés szabadságának illúziója.

2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

A szerelem tényleg csak úgy jöhet fellángolhat, de te dönthetsz, hogy inkább lezárod. Nekem is volt mostanában egy ilyen. Még mindig fáj, de összevetve a dolgokat, úgy döntöttem, hogy nem is próbálkozom annál a személynél(100% hogy nem jött volna össze, korkülönbség, volt valakije, akibe meg ő volt szerelmes stb).

Jó szerintem is korai 24 évesen kijelenteni ezt, de ha ő így érzi, akkor így érzi.

2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor jön, amikor nem várod.
2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem fura, megértem. Ezek a sablon szövegek, hogy akkor jön amikor nem számítasz rá, meg jajj meggondolod majd magad... marhaságok.

Szerencse kérdése a dolog szinte 100%-ban sajnos, ami vagy van vagy nincs.

Nekem pl. ebben soha nem volt még szerencsém, és hiába szerettem volna régebben, tettem is érte nagyon sokat, semmi nem jött össze.

Mostanában már abba az állapotba vagyok, amikor meglátok egy csinosabb nőt, hogy na őt is várja a párja, vagy úgysem állna velem szóba ő sem... mert így is van sajnos.

28/F

2020. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Ez sajnos nem egy on-off kapcsoló, amit csak kikapcsolhatsz. El tudod nyomni évekig, a világ ad rá lehetőséget.. de egyszer ki fog törni és sajnálni fogod az elvesztegetett éveket.


Hagyd a párkeresést, éld az életed, de nem kell kiszállni belőle teljesen.

2020. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

Én 25 éves vagyok és nő. Arra jöttem rá, hogy el kell engedni és koncentrálni a munkára, edzésre stb hasznos dolgokra amik építik a jövőmet. A szerelmem majd jön ha akar de csak azért mert én álmodozom és vágyakozom olyan után ami nincs attól még nem lesz és minél többet ezzel foglalkozom értékes időt vesz el az életemből.

Tehát neked is azt javaslom építsd az életet és ne folyton a szerelmet kergesd az majd jön magától ha akar.

2020. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!