Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van KOMOLY nem húspiac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van KOMOLY nem húspiac jellegű társkereső az interneten?

Figyelt kérdés

Komolyan már elegem van ebből a badoo,tinder, stb társaikból. Egyedül a keresztény társkeresőn voltam fent, ott vissza írnak normálisak az emberek de az átlag korosztály 40-60, én meg huszon éves vagyok. Plusz ott mindenki azt kérdezgette tőlem milyen a viszonyom Istennel.

De egyébként jó tapasztalatom van vele, de nincsenek korom beli nők ott.

Szóval valami hasonlót keresnék.

Amiket már próbáltam.

Randik.hu(tele kamuval),elsőtalálkozás(szellemváros), vegarandi(sajnos itt sem volt túl sok ember) a többi meg lehúzós fizetős( párom, randivonal, páratlan meg a többi társ oldalaik stb... )


Az első találkozáson nekem egy ismerősöm megtalálta a párját de ő nő volt, férfiként nekem kicsit nehezebb a dolgom és igazából ott csak Pest környékén vannak én meg pécsről vagyok. Köszi mindenkinek !!


Akár fórumot is mondhattok ami nincs annyira reflektor fény előtt....



2020. febr. 20. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szuperinfó.
2020. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" egy ismerősöm megtalálta a párját de ő nő volt"

Nos, hacsak nem leszbikus, akkor egy pasi is ugyanúgy megtalálta a párját.


A társkeresők nagyjából hasonlóak, mindenhol hasonló emberek vannak.

2020. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami társkereső az már alapból húspiac, bárhogy variálják. A fórum jó ölet lenne, ha lenne.
2020. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Tinderen alegtobben komolyat akarnak. En nem .

N

2020. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
teletexten is van sms társkereső
2020. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Elittárs
2020. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az interneten akarj, hanem a valóságban. Menj el, bulizni és akkor is ha nem az a fajta vagy,és a valóságban ott próbálkozni mert a neten tele van kamusokkal.
2020. febr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bulizni hova?

Mindenki a barátaival, pasival ismerőseivel megy, teljesen esélytelen ...

2020. febr. 22. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, kéne egy olyan, mint a tinder, csak a felhasználóknak néha az orra alá dörgölné, hogy az itteni etikettet mindenki tartsa be. Csak azt húzd jobbra, akivel pár szót váltani is szeretnél utána, ghostolni undok dolog, köszönj amikor írsz és köszönj el amikor már nem fogsz írni. Kicsit szebb lenne a világ, de a homo sapiens sapiens 21. századi emberi faj még nem érett meg erre a magas szintre.
2020. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!