Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal, ahol fiatalok is fent vannak (<25), de nem húspiac jellegű/egofényező/szexpartner kereső?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre normális stílusban ismerkedni és TÁRSRA lelni, aki elfogad úgy ahogy vagyok. Tehát nem az ilyen badoo/tinder jellegű húspiacokra vagyok kíváncsi, ahol 180 alatt és sportos félmeztelen felső test villantása nélkül nincs esélyed egyáltalán ismerkedni. Szeretnék kapni visszajelzéseket a kinézetemről, de a normális keretek között. Tudom, hogy a mai csajok között alig akad olyan réteg, aki a magasság/izmos test/egzisztencia szentháromságtól képes lenne elvonatkoztatni, de azért hátha akadnak olyan konzervatív, normális értékrendet képviselő lányok, akik egy adott társkeresőn nagyobb számban vannak jelen.

2016. okt. 29. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
chatzy
2016. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a mai csajok között alig akad olyan réteg, aki a magasság/izmos test/egzisztencia szentháromságtól képes lenne elvonatkoztatni"

Ilyen gondolkodással inkább sehol se próbálkozz. Általánosító, csőlátású férfival egy normális nő sem akarna kezdeni.

2016. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Miért szerinted létezik olyan nő, aki vonzódni tudna egy 170 centis alig 55 kilós egyetemista "pasiért"? Nekem már az is elég lenne, ha tudnék ismerkedni/beszélgetni (sokan még odáig sem jutnak el, mert ránéz a csaj a profiladatokra és "Ja, hogy 180 alatt van, na akkor görgetés tovább") és a testalkatommal csak később szolidan szembesíteném, ha egyáltalán nem az lenne az első kérdése a privát beszélgetés után.
2016. okt. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!