Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már előítélettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már előítélettel külföldi ismerkedésnél amiatt, hogy Kelet-Európaiak/Magyarok vagytok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Előítélettel nem találkoztam, csak azzal hogy a magyarokat is abszolút balkáni népeknek gondolják. Az apósomnak van egy koszovói kollégája. És bár már elmagyaráztam neki hogy a két ország nem igazán egy és ugyanaz, évente párszor azért felhozza ezt a témát és lelkesen mondja milyen szavakat tud, kíváncsi értem-e, meg hogy a kultúránk mennyire hasonló vagy sem. Újra elmagyarázom neki hogy Koszovó és Magyarország távol áll egymástól, a nyelvünk sem közös. Akkor egy időre jegelve van a téma, de előbb-utóbb megint előkerül.
2020. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a magyarokat balkáni népnek gondolják. :D

A magyar nők amúgy a törökök, közel-keletiek körében nagyon népszerűek, nyugat-európaiak körében annyira nem, mármint nem ítélnek el de kifejezetten nem is ismerkednek velünk párkapcsolati célból.

2020. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Olasz, orosz, lengyel, német és amerikai ismerőseim vannak. Semmi negatívat nem tudnék mondani róluk. Az olasz kicsit meglepődött ugyan, hogy a házi mozi rendszerétől nem aléltam el,azt gondolta, hogy nála látok először olyat :D Az orosz barátom meg módszeresen kicsi n@cinak nevez, cserébe én szocinak becézem. Nem szándékosan tuskó, ez kollektív náluk,de meg lehet szokni
2020. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaban elek de itt nem is tudjak sokan hol van Magyarorszag.

Felesegem sem sokat tudott Magyarorszagrol mikor megismerkedtunk. Most meg imadja Budapestet.

2020. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Románokkal (de egyetemistákkal, diákszervezetben) nekem pont jók a tapasztalataim, például nekem direkt a magyar nevét (is?) mondták a városaiknak (ez általában Kolozsvár). Ezt megtisztelőnek éreztem, pedig igazán nem lenne erre szükség.
2020. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!