Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek, ha valaki azt hazudja a nőknek, hogy jó állása van, a munkahelyén pedig azt, hogy jó nője van?

Figyelt kérdés
A munkahelyén azt fogják hinni, hogy fa**agyerek, mert jó nője van és előléptetik vagy könnyebben felveszik, a nők meg szintén azt fogják hinni, hogy fa**agyerek, mert jó állása van és könnyebben szétteszik a lábukat, aztán lesz jó munkahely is meg jó nő is. Hazugságokkal lehet a legkönnyebben előrejutni. Igazam van?

2020. febr. 22. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szia, mehetsz mosogatni, anyád le fog cseszni.
2020. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi, ha következetesen csinálja és nem ostoba hazugságokkal, hanem úgy, hogy ne legyenek benne logikai buktatók.
2020. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A politikusok is így csinálják.
2020. febr. 22. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Egészségedre.
2020. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tényleg jó munkám van, ezt a nők tudtára is szoktam adni, és mégis egyedül vagyok.


29F

2020. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Milyen munkahely az, ahol az alapján léptetnek elő, hogy mennyire jó nőd van? 😂
2020. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen munkahellyel meg en sem talalkoztam, ahol no alapjan vesznek fel, vagy leptetnek elo :D Olyan volt mar, hogy nemileg elonyosebb helyzetben voltam, mikor odamentem dolgozni, ahol a parom dolgozott, mert o jo munkaero volt es tole tanultam meg mindent, mig a tobbi uj magara volt hagyva szinte, igy gyorsabban tanultam es hamarabb kaptam ezaltal jobb poziciot, de ez ugye igy komplexebb, mint amit te irsz :D

Elkepzelem az allasinterjut, ahol a felvetelizo kicsapja a mobiljat a fonok ele a keppel, hogy ez az asszony, az meg elajul es felveszi rogton xD

2020. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

A nőnek azt hazudod, jól fizető munkahelyed van, de egy kávét nem engedhetsz meg magadnak, kapásból körberöhög!


Azt kamuzod a munkahelyen jó nőd van, de egy zsírkocsonyát sem tudsz nekik bemutatni, szintén röhögés tárgya leszel :)


Hajrá, sok sikert a hazudozáshoz!

2020. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Mik ezek a hülye példák? Kávé? Zsírkocsonya? Összefotosoppolok majd néhány közös képet egy külföldön élő modell nővel, aztán leshetnek.
2020. febr. 22. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Íjj, ebből nagy bukás lesz :)


Valóban hazugságokkal lehet a legjobban boldogulni, de ettől sokkal jobban kell előadni, amire csak nagyon kevesen képesek.


Középsuliban volt egy osztálytársam, aki előadta, hogy a szupermodell barátnője Lanszelotnak hívja, meg lovagom, meg minden, ő süti a sütit amit hozott... egyszer éppen felelt, mikor sms-t kapott, és visszahívtuk - az anyja vette fel :D

2020. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!