Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a 30 körüli vagy afeletti nőknek már nagyon meg kell becsülniük minden komoly érdeklődő férfit?

Figyelt kérdés

Ha a szexkapcsolatra érdeklődőket nem is, mert azokból bőven adódik szinte minden életkorban egy nőnek, de komoly kapcsolatot a legtöbb férfi egy fiatal nőtől akar. Én sem a 30-as korosztályban keresgélnék feleségjelöltet 30-as férfiként, hanem a 20-asban. Abból is inkább a 20-25 közöttiek közül.

Mennyire igaz, hogy egy 30 feletti nőnek már a gyenge jelölteket is komolyan kell vennie, ha akar még családot valaha az életben?


2020. febr. 21. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Jaaj, már megint te??? Fejezd már be!!
2020. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha gyereket akarok,barkivel tudok csinaltatni vagy kivenni az arvahazbol. Jol meno cegem van,nincs szuksegem mindersnon hozza ferfire,h biztonsagban felneveljem. 😂 Ezzel minden baratnom igy van. Ma mar a legtobb no eltaetja magat meg a gyereket.


Inkabb szeretoket tartok,minth egy felresikerult korombelit komolyra.


N

2020. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Bizony, meg már gyűjtök az öregotthonra, meg pont tegnap rendeltem meg a járókeretemet ;), mert bizony 30 felett, már csak ez jut nekem. :P


Hagyjuk már a 30as nők savazását. Ez hanyadik kérdés már a mai nap? Front van?

2020. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Én már tartós tejet sem veszek, mindjárt véget ér az életem 30 évesen. Egyébként már volt ilyen kérdés, jópáran kiosztották az "intelligens" kérdezőt.
2020. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, Te még a harmincas nőket sem érdekled, sem a negyveneseket. Inkább egyedül halnak meg, minthogy rád fanyalodjanak.
2020. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
semennyire nem igaz. sőt elég nagy baromság :D . ezt a kérdés még hány félképpen fogod feltenni? miért érdeke lennyire? mibajod???
2020. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ohh Ja már megint ez a téma.

Hajkurászd nyugodtan a kamaszlányokat akkor,mindenki azzal kezd kapcsolatba akivel akar.


Megyke is 31 évesen kiválasztani a koporsómat 😀😀

2020. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a nők kb minden életkorban felfogják, hogy még a semmi is jobb annál, mint hogy osszejojj valakivel, akivel éppencdakhogy kijöttök valamennyire, fizikai vonzalom pedig egyáltalán nincs. Nem fogja senki sem osszetenni a két kezét azért, mert talált valakit, akivel ideig-óráig tolerálni tudják egymást. Legalábbis nő nem.
2020. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez puszta önnyugtatás egyes férfiak részéről... Naphosszat tudnám sorolni, hogy miért.

De igazságtartalma nem sok.

2020. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
35 évesként 20-25 éves lányok (igen, lányok, nem nők) egyáltalán nem hoznak lázba. Komolytalanok, az étrékrendjük még nem elég érett. 30 alatt nem nagyon próbálkozok.
2020. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!