Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok erre valami megoldást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok erre valami megoldást? Miért blokkol le valaki ilyen helyzetben, vagy miért kezd el pánikolni?

Figyelt kérdés
Elmentem egy koncertre, volt 1-2 ismerős is, simán lehetett volna ismerkednem, csomó lány volt, viszont annyira megijesztett a tömeg, a sok ember, hogy elkezdtem pánikolni, és haza kellett jönnöm, úgy éreztem ott nem tudok megmaradni. Nyilván ezek után az ilyen tömegrendezvények nálam kizárva, pedig eddig nem volt bajom ezekkel. Mit javasoltok?

2020. febr. 22. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbeteg vagy, pszichológussal ki kell derítened, hogy mitől.
2020. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már hasonló, szoktál szorongani?
2020. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20

Szorongásra eléggé hajlamos vagyok, de ilyen menekülési hajlamom vagy mim még sosem volt.

2020. febr. 22. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is keress fel egy szakembert, még most legyen megoldva, ne durvuljon el.
2020. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És táskeresésre valami tipp?
2020. febr. 22. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelki része rendben lesz, akkor az is könnyebben fog menni. Az legyen az első, hogy ezt megoldod.
2020. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem gondoltam ezt pánikrohamnak, csak simán ki akartam menni onnan minél előbb. Nem volt az a tipikus világvége-érzetem, miután kijöttem a vonaton már teljesen rendben voltam. Nehéz körbeírni ezt... :D
2020. febr. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!