Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi az igaz a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igaz a nők szeretik az idősebb pasikat vagy nem, tehát egy 37 éves férfi rosszabb helyzetben van ha 30 vagy alatti nőt szeretne mintha 27 éves lenne?

Figyelt kérdés
Lehet ezt is hallani, meg azt is... Mondták már nekem hogy sajnos öreg vagy a nők a fiatalokat akarják, de mondták már azt is hogy a nők az idősebb pasikat akarják inkább
2020. febr. 7. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki igen. Nekem úgy 7 év lenne a maximális korkülönbség, amit elviselek és van is vonzalom. De inkább 5 alatt... Eddig senki sem győzött meg arról, hogy jobban érezném magam valakivel, aki ilyen sokkal idősebb, mint azzal, akivel kb egy világban nőttünk fel.
2020. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

Én mindig korombeliekkel ismerkedtem.

2020. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha igazi férfi vagy, akkor nem okozhat problémát ennyi idősen fiatalabb nőt találni.
2020. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg egyénfüggő.

Nekem +/- 3 év az ideális.

2020. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Csak korombeliekkel ismerkedek +-2 év. 37 éves az szinte 40.
2020. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

28 evesen nekem sok a 37 ev. Mar lassan a 30 koruliek is kezdenek ugy viselkedni, mint valami 40-50-es boomer, nem tudom, mi ennek az oka, a szuleik neveltek-e oket igy vagy mi, besavanyodtak, megkeseredtek a felnotte valastol, de abbol kiindulva, hogy anno fiatal altalanos suliskent sok idosebb tinit vagy fiatal felnottet jo arcnak gondoltunk, azt gondolnam, a sajat korosztalyomnal csak kicsivel idosebb emberek meg biztos tok jo fejek es hasonloan gondolkodnak a vilagrol, de nem. A mostani 40 evesek pontosan ugyanolyanok, mint akik akkor voltak 40 evesek, amikor en voltam mondjuk 14. Hihetetlen :D

Szoval inkabb maradnek a 25-30 kozotti korosztalynal. Ha erettebb a koranal, felolem fiatalabb is lehet.

2020. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább pár évvel fiatalabbal ismerkedek, mint idősebbel.


45/N

2020. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudnék velem egykorúval lenni. 11 évvel idősebb a férjem, ez így tökéletes.
2020. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Biztos van, akinek bejön az idősebb pasi, főleg, ha jól áll anyagilag, de nem ez a jellemző. Egy 37 éves nagy hátrányban van egy 27 évessel szemben egy 25 körüli nő esetében.
2020. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki érettebb a koránál akkor nyilván idősebbet fog választani. Ha meg éretlenebb, gyerekesebb akkor inkább fiatalabbat. 30 körül már egyébként nincsen olyan éles határ a nők és férfiak érettsége között szóval ez az a kor ahol talán már nem hajlanak az idősebbek felé. Huszonéves koromban elképzelni nem tudtam, hogy korombelivel legyek, a férfiak nagy többsége hatalmas gyerek huszonévesen. Most így 30 körül úgy látom, hogy nagyjából felnőttek és talán tudnánk egy szinten lenni. A párom 11 évvel idősebb, nekem ennyi plussz kellett huszonévesen amikor összejöttünk. Ha szingli lennék még mindig szivesebben választanék idősebb párt, de már ritkábban érzem, hogy nagyon gyerekek a korombeli férfiak.
2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!