Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta egy busszal járunk haza egy nővel. Közben megtaláltam facebookon és akkor még a barátjával együtt volt. Nem tudtam még talán a mai napig nem is tudom hogy eldönteni hogy bejövök-e Neki. Mivel tavaly sokszor szerintem úgy tett mintha aludna. Közben aztán köszöntünk is egymásnak.

Egy alkalommal meg máshova ültem le és szerintem nem vette észre hogy ott vagyok a vonaton akkor meg valamilyen papírokat olvasott. Aztán az utóbbi dolog miatt úgy voltam vele hogy akkor inkább megpróbálom elfelejteni. Úgy tettem mintha észre se venném. De akkor is leült a közelemben. Két hete szakítottak a barátjával. Aztán akkor úgy voltam vele újra elkezdek Neki köszönni. Mindig vissza is köszönt. Kedden Ő köszönt rám elmosolyodott. Aztán lehajtotta a fejét. Tegnap csináltam egy nem túl szép dolgot. Csináltam egy kamu facebookon a volt pasija ismerőse nevében. Aztán elkezdtem érdeklődni hogy mégis mi a helyzet. Azt írta hogy a barátját szereti. Vele tervezte az életét Olyat is írt hogy szerinte még a volt pasija se tudja hogy miért kattant be. A szakítás indoka az volt állítólag hogy az utóbbi időben nem volt boldog.

Egyébként karácsonykor az exe a nőnek kitett egy képet hogy újra együtt. Együtt szilvesztereztek. Aztán két hete szakítottak. Novemberben a srác kitette facebookra Majkától a Mond ami fáj című Számot. Minden nap beszélhetnek szerintem messengeren. Mivel mikor leszállok a vonatról pont látom a telefonját.

Mindig úgy ül hogy a bal combjára teszi a jobb combját. Néha játszik a hajával. Meg tükrözte a kézmozdulatomat. Amikor úgy tettem mintha aludnék Ő is úgy tett. Félig lehunyt szemmel figyelt.

A kérdésem az lenne. Miért flörtöl velem ha állítólag még a volt párját szereti?

Miért kezdett el anno még olyan jeleket küldözgetni mikor még a barátja meg volt Neki? (Amiből att hihettem hogy bejövök Neki.)

Mennyi idő múlva kezdeményezzek Nála? A szia jól nézel ki hogy hívnak szöveg mennyire jó első beszélgetés kezdeményezésére?


Várom mihamarabbi válaszát!

Köszönöm a segítségét! Megpróbáltam érthetően fogalmazni. Bocsánat a szó ismétlésekért!



2020. jan. 18. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de gáz vagy b*szki.
2020. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj
2020. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ez már ijesztő ne haragudj....
2020. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ülj mellé, beszélkgess vele. Gondolom még nincs elég tapasztalatod.
2020. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy hibbant tyúk.
2020. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkább a tini párkapcsolatok témába kéne írnod, mert te tuti nem egy felnőtt férfi vagy. +kamuprofillal írogatni sem felnőttek szoktak.
2020. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteg vagy ember :D
2020. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy segítsek is. Már az első héten meg kellett volna szólítanod, nyomozás meg minden nélkül. Akkor már rég túl lennél ezen és nem agyalnál fölöslegesen.
2020. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szonata ***** válasza:
Kamuprofil? Ez elég alantas dolog.
2020. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!