Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű pasi miért választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű pasi miért választ átlagos, semmi extra lányt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 15:45
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
94%

Btw, a jelleme miatt, netalán?

Vagy lehet, hogy nagyfokú kompatibilitást mutat a mindennapokban?

Esetleg őrülten jó az ágyban?


Tipszmikszelhetünk egész álló nap.

2020. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi az átlagos, kinek mi a szép. Teljesen szubjektív kérdést feszegetsz
2020. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű, neked átlagos, neki meg nem. Külső alapján, csak szexel az ember. Jó kapcsolathoz, ettől sokkal több kell. Lehet egy nő szépségkirálynő, ha nincs mögötte érzés, pár hónap és unalmas lesz.
2020. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hisztizni, csak mert nem téged választottak. Biztos értékesebb az a csaj, mint te.
2020. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én lennék az az átlagos, semmi extra lány...
2020. febr. 22. 15:54
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Mert azok a legvonzóbbak jellemre. Anya típust keresek, akit majd el tudok képzelni a gyerekem anyjának.


Egy igen jóképű férfi válaszát olvashattad.

2020. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha saját magadnak nem vagy tudatában és azt sem tudod ő miért dönt melletted az nagyfokú életképtelenségre utal 🤔
2020. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Foglalkozz önismerettel, és növeld az önbizalmad, mert mind a kettőből hiányod van.
2020. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Valaki szerint én jóképű vagyok. De van olyan is, aki szerint undorító vagyok. Attól, hogy számodra jóképű, még nem biztos, hogy más számára is az.

Attól, hogy te átlagosnak látod magad, ő láthat téged szépnek.

2020. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
mert a legtöbb szép csinos lány egy bunkó s>>gg fej beképzelt király kis asszony sokkal jobbak a szolid átlagos lányok
2020. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!