Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy egy mentálisan beteg nőnek lehet párkapcsolata (és persze a jóképü férfiaknak is), de az átlagos pasira csak azt dobálják, hogy előbb tegye magát rendbe?

Figyelt kérdés

Tavaly 1 honapot voltam pszichiátrián szorongás miatt csoportterápia keretében.


Volt egy 26 éves lány, aki már előtte sok sok hónapot feküdt más kórházakban anorexiával és szorongással, többféle gyógyszert is szedettek vele.


Mivel még szedte a gyógyszereket igy nem nevezhető gyógyultnak. Mégis elég volt neki, hogy feltelepitse a tindert a telefonjára, és kb két napon belül lett is egy udvarlója, akivel a terápia kimenői alatt találkozgatott, titkolva, hogy BETEG.


És hát persze egy jóképü fiatal srácról van szó, MI MÁSRÓL.


Érdekes modon ehhez a lányhoz senki sem vágta hozzá uton utfélen, hogy nyomja el magát, mert BETEG?


Én sokkal kevéssé vagyok beteg mert nekem sosem kellett gyógyszereket szednem, mégis én vagyok a selejt, de hát érthető, mert én csak egy átlagos himnemü vagyok, értékem csekély a huspiacon.


Egyébként ez a lány volt az aki az egész csoport előtt bemondta, hogy nagyon okosnak tart és nagyon szeret velem beszélgetni és reméli még fog is.


Sajnos nem voltam elég arc, hogy szintén a csoport előtt megmagyarázzam, hogy nyomja el magát, mert amugy meg úgyis a jóképü fiuknak fogja széttenni, én nem kivánom ingyen szórakoztatni.


2020. febr. 10. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen a világ. Lehet erről minden nap 10 siránkozó kérdést kiírni, de akkor is ilyen marad.
2020. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a jelenséghez képest sokkal felháborítóbb, ahogy az emberek tagadják, hogy ez igy lenne
2020. febr. 10. 19:55
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem tagadja, hogy a férfiaknál alacsony a színvonal, és a csontsoványság náluk nem betegség, hanem álomalkat.
2020. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ez a lány nem volt sovány....épp hogy evésrohamai voltak és emiatt már volt rajta 4-5 kiló plusz suly, de amugy nem nézett ki annyira rosszul...de mondjuk max átlagost egy kicsit meghaladóan.
2020. febr. 10. 20:07
 5/21 anonim ***** válasza:

Most erre tenyleg mit lehet mondani? Ha azt mondom h ez van, szar a vilag akkor mit csinalsz? Ha azt hogy csak nem volt szerencsed akkor majd azzal jossz hogy de minden no ugyanolyan stb?


Nem tudom mi az amit hallani szeretnel? De mivan ha pont azt mondanam? Elfogadnad? Utana mit csinalnal?

2020. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

az már egy nagy előrelépés lenne, ha nem PONT AZ ELLENKEZŐJÉT mondaná mindenki, mint ami valóban történik


miért nem lehet azt mondani, hogy igen, a nők nagyon jó pasikat akarnak és egymáson taposnak keresztül, hogy megszerezzék a jópasit, amig fiatalok és szépek, ugyanis a jópasik a fiatal nőket keresik, mert azok a legjobbak.


jópasi alatt itt a felső 20%-ba tartozó pasikat értem.

2020. febr. 10. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
en sem ertem hova fut ki a tortenet, mindenki tudja h pareto-elv van a sex marketen, aka a nok 80%at a pasik felso 20%a szurja. Na es? Ez egy ilyen vilag. Lehet sirankozni, vagy kuzdeni h bekerulj az elitbe. Azaz izmosodjal te is meg a bankszamlad is. Hajra!
2020. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Ezt hozta a feminizmus. Manapság a nőknek már többletjogaik vannak, a férfiaknak kevesebb dolog jár, mint sok nőnek. Irodai melókra is rengeteg esetben inkább nőket vesznek fel, a férfiaknak marad a nehéz fizikai munka.
2020. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
A pareto elv is jo pelda, de ez egyszeru kereslet kinalattal is megmagyarazhato, a nok annyira duskalnak a pasikba hogy lazan valaszthatnak naluk sokkal jobbat. Ebbe nem a nok a hibasok, hanem mi pasik. Ha nem adnank lennebb a mercet es mindenki csak a szintjen vagy magasabban keresne akkor forditva lenne. De nincs igy. Ilyen a vilag. Ez ellen semmit nem tudsz tenni. Meg ebbe semmi rossz nincs. Miert is volna? Fenntartja a versenyt, evolucionalisan is jo ez mert igy egyre tokeletesebb egyedek fognak kifejlodni. Tenyleg nem ertem mi a problemad. Marmint ertem en hogy ebbe rossz ha a merleg rossz oldalan allsz, de konnyu belatni hogy ebbe semmi rossz nincs, smemi elitelendo, simman a termeszet torvenyei ilyenek
2020. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

"akivel a terápia kimenői alatt találkozgatott, titkolva, hogy BETEG."

Szóval eltitkolta, innentől kezdve az egész rinyád értelmét veszítette. A legközelebbi frusztrált ömlengésed gondold át kicsit jobban.

2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!