Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elfogadni, hogy sosem lesz párkapcsolatom, ha mindenhonnan azt ömlesztik ránk, hogy szerelem és család nélkül mit sem ér az élet?

Figyelt kérdés
Már épp sikerülne beletörődnöm, elfogadnom, hogy nekem csak a magány jár. De nem lehetek hosszútávon kiegyensúlyozott, mert minden a szerelemről, szexről vagy a családról szól: nemcsak a filmek, zenék, ismerősök élete, de minden reklám, minden hétköznapi társalgási téma is erről szól, nem lehet kihagyni semmiből. Így hogy lehetne kiegyensúlyozott élete egy olyan embernek, akinek kényszerűen le kell mondania a párkapcsolatról?

2020. febr. 22. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Te most hülye vagy fiam? miért kéne lemondani a párkapcsolatról? azért mert magányos vagy arról te tehetsz mert a magány is egy választás. Te nem mész ismerkedni, emberek közé, interneten keresztül. Ilyen hozzáállással fogadd el hogy nem is lesz mert ezt TEREMTED MAGADNAK a gondolataiddal, nézőpontjaiddal és a hiteddel. Amíg ezt nem változtatod meg (ami csak EGY választás) addig ezt is fogod kapni.
2020. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Könnyen, igazság szerint sok szempontból jobb egyedül.
2020. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1.

És aki évek óta sikertelenül próbálkozik? Én is megpróbáltam már mindent. Voltam vicces, laza, kedves, rejtélyeskedő stb. és csak rövidebb kapcsolataim voltak az elmúlt pár évben. Ha nem akarok folyton azon parázni, hogy hanyadik hónapnál fognak kidobni, mert jön egy jobb, akkor inkább le kell mondanom az egészről a saját érdekemben.


29F

2020. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem éveken keresztül, csak a bántást kaptam vagy átnéztek rajtam. Nekem nem lesz párom, ezt vagy elfogadom most vagy a sóvárgás meg fogja keseríteni egész hátralévő életem.
2020. febr. 22. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak ennyi a kívánságod, hogy legyen párkapcsolatod, az elég egyszerűen teljesíthető. Boldog viszont nem leszel tőle, mert egyáltalán nem mindegy, hogy a másik fél milyen irányba mozdít el, korlátoz le, vagy indít el benned vágyakozást valaki más iránt.
2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor ásd el magad inkább már most, hogy ne kelljen tovább bántaniuk az értelmes embereknek!
2020. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem keress fel a pszichológust.
2020. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értelmes emberek nem alázzák meg a másikat a külseje miatt.
2020. febr. 22. 18:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy a 22-23 éves fiú, aki állandóan kérdéseket ír ki arról, hogy reménytelen az élete?

Én 28 évesen jöttem össze azzal, akit szeretek.

2020. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig azt akarjátok elfogadni amit nem akartok, tegnap ugyanez a kérdés volt kint... Nem unalmas még?
2020. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!