Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők jóval kritikusabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jóval kritikusabban ìtélik meg a férfiak külsejét, mint a férfiak a nők külsejét?

Figyelt kérdés
Ez igaz lehet?
2020. febr. 22. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Persze, mert a nők adnak típusneveket a nemiszerveknek és a melleknek... Te normális vagy? Egy férfi elég ha magas és izmos. A nő? Törékeny, karcsú derék, a bimbóudvara legyen kicsi, amiből a mellbimbója kidudorodik, ne legyen túl sötét, az ajkai ne lógjanak ki, ne legyenek barnák... Na menjetek a p...ba
2020. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem, egyik nem sem kritikusabb a másiknál, illetve mindegyik kritikus. Az hogy mennyire kritikus az meg már egyén függő.
2020. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1-es mi történt?
2020. febr. 22. 20:26
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
A férfiak sokkal elfogadóbbak a külsőt illetően, mivel eleve csak a legalább átlagos nőket veszik észre. Az átlagos nő pedig nekik az Insta modell kiló smink nélkül.
2020. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
A nők valóban lehet, hogy nem adnak ilyen neveket a különböző női részeknek, ők mondjuk csak kijelentik, hogy nekik márpedig egy focista pasi kell vagy nekik egy rendőr kell, esetleg orvos (mindet hallottam és tapasztaltam már). Ilyeneket meg a férfiaktól nem hallasz. Egyik férfit sem érdekli, hogy az adott nő egy bankban dolgozik, rendőr-e vagy éppen fül-orr gégész.
2020. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Na, holnap parizert reggelizem salátával.
2020. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ma már mindkét nem nagyon kritikus, és nem is csak a külsőt illetően. Nem szeretek "bezzegrégen"-ezni, de ezt, ami ma van, hogy az egyszerű, átlagos, "semmi extra" emberek kb. labdába sem rúghatnak, szintén nem tartom normálisnak. De lehet, hogy ez volna a természetes szelekció a XXI. században... 🙄
2020. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Pl egy átlag (alatti) nő is minden ujjára kap pasit, viszont pasiként csak akkor van esélyed egyáltalán nőt felszedni ha kivételesen jóképű vagy.

21/F

2020. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

" Egyik férfit sem érdekli, hogy az adott nő egy bankban dolgozik, rendőr-e vagy éppen fül-orr gégész."

Csak épp az érdekli őket, mennyire gyönyörű az arca, hibátlan a bőre, nagy a melle, karcsú a dereka és kerek a popója. Szóóóóval kinek is fontosabb a külső? :D

2020. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 October15 ***** válasza:
0%

5.: Coming out: Farkam van! Következésképpen hím egyed vagyok és ha nem is ennyire specifikusan de érdekel hogy mit dolgozik 1 nő/lány. [Kinek hogy tetszik.]


Vagy hát inkább az a fontos hogy legyenek adottak különböző kvalitások. Nem kell "túl magas" lécet megugrani, Büfé és Ruhatáros karon vagyok éhendöglés szakon, lekapcsolják a villanyt specen. :D [Értsd BTK-Történelem-Nemzetközi kapcsolatok]

2020. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!