Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire vagytok kritikusak egy nő külsejét illetően?

Figyelt kérdés

Engem nőként majdhogynem egyáltalán nem érdekel, hogy néz ki az adott férfi.

A kor számít, 24 évesen valószínűleg nem fogok vonzódni egy 50 felettihez, valamint hogy legalább alapszinten legyen igényes magára. Figyeljen a higéniára és a testalaktára (azaz azért ne legyen 120-150kg).


Viszont sok férfitől hallom, hogy kizár ok lehet, ha egy lánynak nem feszes lapos a hasa, ha 60kg felett van (bármilyen magassághoz), ha nincs hosszú, dús haja, ha nem sminkel, ha nem tökéletesen szabályos az arca, ha keskenyek az ajkai, ha lóg a melle, ha túl nagy a melle....


Még a legtöbb nőismerősöm nagyjából úgy gondolkodik, mint én, legyen alapszinten igényes, a többi a belsőn múlik.


2018. dec. 14. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

hát nekem a teltebb alak jobban bejön, de nem feltétel

tömegnél annyi a kikötésem, hogy egészséges mértéket öltsön és megfelelő zsír-izom arány legyen

higiénia alap azért

2018. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Nőként válaszolok, bocsi.



"Még a legtöbb nőismerősöm nagyjából úgy gondolkodik, mint én, legyen alapszinten igényes, a többi a belsőn múlik."

"A hozzánk legközelebb álló 5 ember átlaga vagyunk." Brian Tracy


Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Mindenkinek mások az elvárásai párkeresés szempontjából.

Az, hogy neked csak ezek az alapelvárások vannak, meg a barátnőidnek, azok csak ti vagytok.


Nekem pl. nagyon fontos az is, hogy egészséges mozgásban gazdag életmódot folytasson a férfi, ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, legyen minimum érettségije...stb.


Különbözőek vagyunk, ez az, amit nagyon sok ember képtelen felfogni és megérteni.


Ja, és a férfiak jobban vizuális típusúak. Szóval, sokaknak a külső igen is fontos.

2018. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan telt alakra gondolok.

Hanem hogy sokaknak egy ilyen nő már túlzás (jobb oldali, bikinis):

[link]


Nekem viszont tetszett már mackós testalkatú (kb 180cm/100kg) férfi nem egyszer.

2018. dec. 14. 13:52
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

#3


Az a nő nagyon csinos, szép homokóra alakja van, viszont a bikinije irtó gáz. Akkor már minek van rajta melltartó?


Mondták már, hogy a szépség mindenkinél mást jelent? Ízlések és pofonok?

2018. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
jesszusom! ez a nő túlzás? :D mi rajta a túlzás? :D
2018. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

[link]


ez a túlzás

2018. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
sokaknak túlzás is..túl jó
2018. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
mármint a kérdező linkje
2018. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

ezek jók:

[link]

[link]

[link]



ez kb túlzás, de talán megfelelő belsővel és tömeggel okés:

[link]

2018. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Nálam főként a belső fontos hogy rendben legyen egy nőnél.

Külsőleg ne legyen elhízva, ennyi az ami nekem számít...

2018. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!