Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen pangás tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen pangás tinderen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy az alkalmazás, senki nem jelöl be, nincsenek parjaim, ennyire nem használják a nők ezt a tindert?
2020. febr. 23. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Ha ennyire érdekel, keress meg, add meg az elérhetőséged és elküldöm a végzettségeimet, a munkám, meg az utolsó tinderes találkozó időpontját screenshottal :)
2020. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta korábban valaki, hogy az még egy dolog, hogy hány match van, a gondok utána kezdődnek. Félreértés ne essék, nem az app-ot hibáztatom, de szerintem a technikai fejlődés ez esetben (is) megelőzte a társadalmi érettséget. Arra célzok, hogy az ilyen appok megadják azt az illúziót a lányoknak és szerencsésebb srácoknak, hogy "végtelen hal van a tengerben, mindig lesz jobb", emiatt az ismerkedésbe ill. egy esetleges kapcsolat kialakításába minimális energiát tesznek. Legalábbis én ezt látom. Nem azt mondom, hogy mindenki futó kalandot keres, vagy csak az egóját legyezgeti, de nekem fél év tapasztalata azt mutatja, hogy a netről megismert lányok inkább csak "elviselik", ha programot szerveznek nekik, de az eszükbe se jut, hogy mondjuk 2-3 találkozás után annyira proaktívak legyenek, hogy legalább néha önállóan felhívnák a srácot, hogy mi van vele... Legalábbis nálam mindig az volt, hogy addig tartott az ismerkedés, amíg én kerestem őket, de ha arra vártam, hogy maguktól adjanak "életjelet", akkor vége lett a dalnak.

32F

2020. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Kvázi minden, ami egy kicsit is őszinte beszélgetés vagy van benne valamennyi személyesség, ahhoz túl le vannak butítva, és nem is tudnak vele mit kezdeni. Egysoros felszínes stand up szövegekkel persze nyilván szóval lehet őket tartani meg az működik, de azért fárasztó hogy csak ebben a 2 bites ingerközegben bírnak értelmezni mindent, mint a 49%-os.

2020. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, volt akinek írtam hogy mit keres egy férfiben, párkapcsolatban? Semmi válasz, unmatch. Ezek után ne csodálkozzatok csajok, ha még a normális férfi sem fog komolyan venni titeket.
2020. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Csak az a helyzet hogy egyikőtök sem tartozik a normális kategóriába :)
2020. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De, én normális vagyok, itt csak 90%-ban trollkodom :)
2020. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát oltani nem tudsz azt látom, szerintem amúgy csajozni se, csak gondolod majd itt előadhatod a kis kujont mert úgysem buksz le a nyomorult kis életeddel, de az már viszont biztos, hogy életedben nem volt még komolyabb kapcsolatod. :D
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem persze, végülis én rinyálok itt hogy nincs normális nő... mindenki szar csak ti nem :D
2020. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, rögtön rápörögtél a kérdésre és aktívan visszajársz önigazolást nyerni, nem vagy hajlandó logikusan reagálni semmire ami elhangzik, csak a pö​csödet méregeted. Nincs azzal gond, ha önbizalomhiányos vagy, csak nem ez a megfelelő módja hogy kezelni tudd.
2020. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!