Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki tapasztalt a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tapasztalt a társkereső oldalak használatában: hogyan kezdeményeztek beszélgetést olyannal, aki csak képet tesz fel, de semmi érdemlegeset nem ír magáról (hobbi, érdeklődési kör, stb. )?

Figyelt kérdés
Főként Tinderen és Badoon találkozok ilyen "problémával".
2020. febr. 23. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem ezen fog múlni,hogy visszaír e,higy mi a téma.

Alap dolgokkal indíts az erőltetett vicceskedes pl nemjo.

Dicserd meg ami tetszik a képen kérdezd meg milyen napja volt ilyesmi dolgok.

2020. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azok tipikusan azok a nők, akik like-vadászat miatt vannak fenn, mert élvezik a figyelmet, abszolút semmi komoly szándék nincs bennük. Max, ha egy egészen különleges pasi ír rájuk, arra reagálnak.
2020. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanugy. En no vagyok es semmit nem irok magamrol. Pasiknal meg inkabb zavar a sok duma. Nem a tovabbiakban, felre ne erts. De ez ugyis nem feltetlenul oszinte, jo benyomas vadaszat, ezert maradtam a zero szovegnel.

Felszines kezdestol nyugodtan vagj bele barmibe, a masik reakcioitol fugg, hogy merre erdemes menni beszelgetesben.

2020. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkozom ezzel a gyakori gonddal. Aztán nyivákolnak, hogy csak a szépségükkel törődsz.

Mégis mi fogjon meg bennük a nulla bemutatkozásukkal?

Hogy annyira ostobák, hogy még egy szót sem képesek írni magukról?

Ha van időd és türelmed írj nekik valamit a szépségükről, meg a hobbijukról érdeklődj. Legtöbbször úgyis a te képed dönt.

2020. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, csak és kizárólag a fényképed számít. Ha tetszel neki, még lehet, hogy egy szia mizura is válaszol. Ha nem, írhatsz bármit, megfeszülhetsz, akkor sem fognak visszaírni.
2020. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Ugyan, mi dolgod lenne egy olyan emberrel, akinek csak a külsejét látod? Ezt sosem értettem.
2020. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!