Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy érettebb nőkkel kevésbé vagyok feszült?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban el tudok beszélgetni egy 35, 40+ os hölggyel, mint egy korban hozzám illő 25-30 körülivel. Sőt, igazából egy érettebb nőnél még bókolni és kezdeményezni is tudok, pedig ez nekem alapból nehezebben megy, mivel zárkózottabb fajta vagyok. Egyszerűen félek a fiatalabb lányokhoz közelíteni, sokszor flegma arckifejezésük, testbeszédük elijeszt. Persze idősebbeknél is van ilyen, de jóval kevesebb. Az érettebb nőknél nem eérzem azt, hogy most ki vagyok én hogy hozzájuk szólok, hanem tök természetes a szitu. Valahogy jobb fejek, nyitottabbak, aranyosabbak. Fiatalabbaknál viszont van egy megfoghatatlan ézés, hogy nem szívesen társalognak, nem is tudom, fura. Én 30 leszek nemsokára. Más is tapasztalt ilyet?

2020. febr. 23. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen abszolut.
2020. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez.

24/F

2020. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz
2020. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kevésbé flegmasztikusak, nem képzelik hercegnőnek magukat, kialakult bennük az empátia, földi önértékelés.
2020. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban bejönnek, tetszenek, egymásra jobban rá tudtok hangolódni. Hasonló vagyok. (F)
2020. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők már tapasztaltabbak a társkeresés/ismerkedés terén, így kölcsönösen részt vesznek benne. Nyugodtabbak, tisztábban kommunikálnak, türelmesebbek, vannak elképzeléseik.
2020. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy Tőled idősebb nővel szemben Te is magabiztosabb vagy hiszen azt gondolod,hogy mivel fiatalabb vagy esetleg jobban "vevő" Rád, már csak a korod miatt is.


És ahogy írják is: általában a kor előrehaladtával komolyabbak, tapasztaltabbak toleránsabbak, megértőbbek a nők.Eleve más az értékrendjük, stabilabb szakaszban van az életük,dolgoznak, otthonuk van, megalapozottabb az egzisztenciájuk.


Egy huszonéves lány még bulizik, barátnőzik, keresi a helyét a suli/munka világában, befolyásolhatóbb a barátnők által.

2020. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én pont az ellenkezőjét szoktam gondolni, hogy egy érettebb nőnél úgysincs sok esélyem. Megis annyira jókat lehet velük dumálni, hogy feloldódom. Nem nekem kell vinni a beszélgetést, hanem ők is hozzáteszik a magukét.
2020. febr. 24. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Rögtön érzed,hogy az érettebb nő pasiként vonzódik-e Hozzád, flörtöl, vagy veszi a lapot a bókodra.Innentől kezdve egyértelmű,hogy nyitott-e az ismerkedésre vagy sem.


Manapság ez eléggé gyakori, mindkét fél vevő rá.

Nekem is volt kapcsolatom fiatalabb sráccal. Egyrészt a természetéből adódóan sugárzott a magabiztosságtól, másrészt az előnyös külseje/értelmi szintje tett hozzá ehhez.

Egy pillantásomból levette (ezt utólag beszéltük át),hogy számmora is szimpatikus, és szívesen ismerkednék Vele.


Egy ilyen ismerkedésnél egyenrangúak a felek,nem kell arra gondolni,hogy nem áll szóba egy érett nő fiatalabb pasival. Ha mégsem, akkor azt kellő tapintatossággal utasítja vissza.

2020. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!