Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőre nagyon szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőre nagyon szépnek találsz egy lányt, de elutasitod mert 10 évvel fiatalabb és nem érzed a közös hangot, akkor évekkel később mikor a lány érettebb lesz, van esélye, hogy együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt levezetnéd kérlek?Mert szerintem,ha elutasítanak valakit amiatt,hogy nem érzi a közös hangot,akkor az ember normál esetben nem gondol arra,jhogy majdkésőbb megkeresi,vagy ha a másik oldalt nêzzük,nem reménykedik abban mi lehet később,ráadásul egész sokkal később,10 év mùlva?!


De mivel a sors ùtjai kifürkészhetetlenek,így akármi lehet.

2019. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Ébredj fel, hercegnő, 10 év alatt az ember rengeteget változik, kivül és belül is. Talál magának korabeli szép lányt, akivel haladhat az életben, nem egy gyerekre fog várni.
2019. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Az ertelmi szinted 10 ev mulva sem fogja kielegiteni az igenyeit, hiaba a kinezeted. Finoman le lettel epitve erre celozva, csak nem tunik fel.

A megdugnam, mert jol nez ki es a leelnek vele egy eletet eg es fold.

2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hogy 10 évig várjon rám, nyilván nem fog, hanem én még egyetemre járok ő meg már dolgozik és családot szeretne alapítani
2019. márc. 26. 12:40
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, felfogtam, hogy leépítettek, viszont a remény hal meg utoljára :D
2019. márc. 26. 12:41
 6/16 A kérdező kommentje:
mért van az, hogyha kiírsz egy kérdést egyesek úgy érzik szapulni kell a kérdezőt?ennyire szar életed van, hogy mások baján éled ki a rosszindulatot?nem lehet normálisan válaszolni?
2019. márc. 26. 12:43
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert akkora vattacukros ostobaság ez (is) felnotteknek, hogy az fáj. Még a tinibe is sok lenne. De ha addig elválik és nem lakod le magad, biztos. Aztán majd nevelheted a 3 kölkét is. :D
2019. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Még 10 év mùlva össze is kéne futni ám valahol,valahogy.
2019. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

akármi lehet, lehet te addigra már mással találkozol, neki meg senki nem jön össze, vagy mindketten találtok valakit, vagy egyikőtök se, vagy csak ő,kár ilyenen gondolkodni.

Fiatal vagy és elvileg csinos, szóval nem hiszem, hogy kétségbe kéne esned!:) 27/f

2019. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#9 köszi ez jól esett:)
2019. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!