Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165 cm nagyon vékony férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm nagyon vékony férfiként a hozzám hasonló nőket keressem náluk lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Tehát a vékony alacsony nőknél próbálkozzak? Náluk lehet esélyem? Mert szokták itt mondani hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen.
2020. febr. 24. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Középmagas nők kinevetnek, mert 5,10 centiket is figyelik.

Te esetedben 156-162 ig tudsz pàrt találni.

2020. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Konkrétan a nagyon kövér csajok fognak szóba állni veled."


Hányok a kövér nőktől, én se vagyok kövér, vigyázok mit eszek, kövérség igénytelenség meg oda lehet figyelnie akkor nem lenne kövér. Ha meg hormon beteg azt meg lehet kezelni

2020. febr. 24. 13:51
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Én 186 cm magas vagyok, és nem egyszerű barátnőt találnom. Nem hiszem hogy a magasságon múlik, volt egy osztálytarsam aki kb akkora lehetett mint Te , és mindig voltak barátnői:)
2020. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
"Ilyen ez a mai világ, sajnos ilyenek a nők" Ja azért posztolnak átlagos csaj cimszó alatt az itten srácok instamodelleket. Meg amit a kérdező is posztolt..hogy egy olyan nőnek adna esélyt. Lol. Az egy gyönyörű nő. De a nők a válogatósak. Önkritika uraim, önkritika.
2020. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14. Ne mondd már egy teljesen átlagos nő és aranyos
2020. febr. 24. 13:58
 16/20 anonim ***** válasza:

170centi vagyok (sok férfi közül tudok válogatni, mert a legtöbb magas.

Tehát semmi esetre nem jövök össze kisebb pasival.

2020. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg inkább a ducibb lányoknak fogsz tetszeni.


Sogorom is ez a kis vékony alacsony tipus,azzal vigasztalták ha gyúrni fog jobb lesz...tényleg jobban néz ki így de igyis sokan elhajtjak a magassag miatt,akiknek bejon azok magasabb és ducibb nők.

2020. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én 168 cm magas vagyok és ellég sportos.Konditerem + kuzdősport.Az anyagi helyzetem ia teljesen rendben van.500 felet keresek.Ehhez képest egy lanynak aem kellek.Nem vagyok magas es ferfias álam+körszakálam.Szoval ennyt erről.


Rengeteg de rengeted olyan ismerosom van akinek divatos feje van.Csóró és pocakos és meg is kell a nőknek.Én meg már nem tudom hová fejleszteni magam a sport és a tanulás terén.A sors nem adott nekem jóképű fejet Szóval szivás ez egy életre.

2020. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nyilván most sovány vigasz, de

kb. 45 év fölötti Nők, már inkább választanak

alacsonyabb pasit, mint 50-55++ körüli magasabbat.

2020. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Előzőhöz .....:

40-45 éves alacsonyabb pasit, mint 55 fölötti magasabbat.

2020. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!