Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony,170-es huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony,170-es huszonéves egyetemistaként van-e esélyem egy hasonló megjelenésű csajra, mint Tompos Kátya? Ha nem, akkor mit kellene tudnom felmutatni?

Figyelt kérdés

A többi képét is nézzétek meg! [link]

Számomra ő testesíti meg a tökéletes nőt. 30-as évei ellenére kinéz vagy 25-nek, mint én. Elképesztően érett és arisztokratikus kisugárzása van nem mellesleg intelligens. Mivel színésznő biztosan nagyon szenvedélyes tud lenni. Tipikusan az a nő, akiről elsőnek nem az jut az eszembe, hogy nekiesve jól megdöngöljem meg bulizni menjek vele, hanem egy nyári esti sétálás/filozofálgatás után a lakásába visszatérve - esetleg 1-2 pohár Champagne elfogyasztása után - hátulról intimen közeledve majd az olvasószobájába csábítgatva egy érzéki talpmasszázs után szép lassan egymásé legyünk. Csak sajnos hiába vagyok romantikus alkat az alkatom alapján max egy depressziós kövér 14 éves eszelős lány lenne rám vevő (persze akkor meg pedofíliának bélyegeznének). Bár el kezdtem gyúrni, de kétségtelen, hogy a mélységem óriási hátrány, még ha talán helyes is vagyok. Mennyire gyakoriak manapság az ilyen tipikus intellektuális, romantikus megjelenésű, dekoratív huszonéves csajok. Ilyen lányok mellé milyen pasik illenek vagy ők maguk milyen pasikkal szeretnek ismerkedni? Nekem vajon mennyi esélyem lenne?



2018. ápr. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Sok,sok,sooooook zsét!
2018. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szóval cingár pasikáént bombanőt akarsz?:)
2018. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudom mi az a "bombanő" vagy mit kell ez alatt érteni. És most a lehetőségekről van szó nem arról, hogy mit akarok és mit nem. Különben is, ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, akkor láthattad volna, hogy a külső csak egy a sok közül amit említettem és sokkal jobban érdekel a belső tulajdonsága.
2018. ápr. 29. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne álmodozz...

Próbálj reálisan élni és ne hajkurászni üres álmokat. Szedj fel egy normális nőt. Vannak elegen.

2018. ápr. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Agyilag pont ott tartasz, mint egy 14 éves zakkant tinilány. Akkor is ha azt írod, hogy Champagne.

Érett, arisztokratikus=sznob picha. Ilyet elég sokat találni a fősulik környékén. Akikkel ők ismerkedni szeretnek: a hasonlóak. A jó neveltetésű budai úrifiúk, például.

170 centivel meg teljesen átlagos a magasságod. Úgyhogy nyugodj bele, hogy más miatt tojnak a fejedre a nők. ;) Például, mert úgy fogalmazol, mint egy 14 éves tini picha, aki túl sokat gondol magáról és álomképeket kerget.

2018. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a testalkatoddal vagy magasságoddal van baj, hanem azzal, hogy megragadtál ezen a tinis, álmodozós, ideálokat kergetős érzelmi-értelmi szinten.
2018. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki a tököm az a Tompos Kátya?Nekem nem jön be
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!