Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves csúnya/kövér lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves csúnya/kövér lányok! Tényleg ti vagytok azok, akik szívesen összejönnek a hasonló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Mindig azt javasolják itt a csúnya/kövér férfiaknak, hogy keressenek egy hasonlóan csúnya/kövér lányt.


Mennyire szoktatok örülni ennek?



2018. nov. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Kövérrel nem, mert vékony vagyok. Csúnyával természetesen igen.
2018. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen, de ők voltak a legjobban felháborodva, hogy mit akarok tőlük :D

Nekik széplány kell.


Egy szép fiú hamarabb választana ha kedves vagy és alkalmazkodó.

2018. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

[link]


egyébként az első férjem egy kifejezetten férfiszépség volt, a második (és utolsó:)) az a típus, akitől a lányok a csillárig rúgják a bugyingót.


pedig - finoman szólva - nem vagyok egy szép nő.

2018. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túlsúlyos, átlag felső kategória arcú lányként nincs bajom a túlsúllyal férfiakon, de én "arcos" típus vagyok... ha vkinek nem tetszik az arca, akármilyen teste lehet, nem fogok vele összejönni. Ha meg tetszik az arca, a test másodlagos, amíg nem nagyon extrémen vékony/kövér/túlgyúrt az illető. Ill. hogy ki ronda, az megítélés kérdése.


Az ismerkedésnek, leszólításnak én szoktam örülni, ha nem nagyon láthatóan alkalmatlan időpontban teszik (pl. látványosan sietek, telefonálok, fizetek a pénztárnál... sajnos mindhárom megtörtént eset :D) és kulturáltan teszik, és ha visszautasítom, akkor azt kulturáltan fogadja és megérti, nem kezd el leb.ni, sem hisztériáznio meg bőgni, hogy "mán a kövér lány sem"...

2018. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!