Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként miért nem találok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátnőm, sokan azt mondták hogy átlagos vagyok, és nem vagyok csunya. Akkor miért ilyen nehéz párkapcsolatot találni? Egy átlagos embernek valóban nehéz kapcsolatot találni?


Magam nem tartom csunyának, gyakran ha megyek az utcán 90% lány egy nálamnál rondább férfival van együtt. Ez miért van? És az a durva hogy mind szép lány, de rettentően látszik rajta az egoizmus. Nem fordítva kéne történie? Hogy egy jól kinéző férfi + egy jól kinéző lány. Ennek ellenkezője van. Ez miért van?



22F



2020. febr. 24. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Talán, mert sok lánynak nem a kinézet a legfontosabb, hanem az ember is, aki a külsö mögött áll.

Amíg a lányokat (meg a férfiakat is valószínüleg) 5-ban kifejezve adod meg, mármint hogy mennyire szépek, addig emberileg nem állhatsz túl magas szinten.

2020. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ott baxod el, ahol én is: rástresszelsz. Bár te ehhez még fiatal vagy, én is csak az utóbbi évben kezdtem el nagyon rágörcsölni, mert közelítek a 30-hoz, és családot akarok már.


Megerősítem, hogy rengeteg össze nem illő pár van. A környezetemben is ronda, elhízott, igénytelen embereknek van barátnőjük, míg engem sokan helyesnek tartanak a visszajelzések alapján. Sokra persze nem megyek vele, ha üres a lakás. Egyébként fordítva is igaz, rengeteg csúnya, kövér nő mászkál sármos pasasokkal, akik büszkén fel is vállalják őket.

2020. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
2. vagyok. Még valami: majd akkor lesz igazán szar, ha már tudod, milyen egy hosszútávú kapcsolat, aztán kidobnak, és évek óta sikertelenül próbálkozol, maximum részeredményeket tudsz felmutatni. Sajnos ebben a cipőben járok.
2020. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
" gyakran ha megyek az utcán 90% lány egy nálamnál rondább férfival van együtt" Akkor azért el kellene gondolkoznod, hogy ök mégis miért sokkal jobbak nálad? Itt az ideje egy ÖNMAGADDAJ SZEMBEN NAGYON ÖSZINTE!!! önvizsgálatnak.
2020. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem egyezik az életvitel. A legtöbb csajnak kiskora óta kocsi van a valaga alatt, szóval pl busszal jársz, egyből kiestél. És nem golddiggerek, hanem átlag nőknél...
2020. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!