Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a sok visszautasítás hatására már nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már nincs igényem rá,régen görcsösen akartam de már egyáltalán nem vágyom rá. Nem is ismerkedek. Másnál is van ilyen?
2019. máj. 8. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van. Régen Énis nagyon akartam, de most már úgy vagyok vele,hogy elengedtem ezt az egész párkapcsolat témát. Lemondtam róla és így is tökjól megvagyok. Azért persze néha eszembe jut hogy de jó lenne ha, de mostmár nemvagyok szomorú azért mert nincs senkim. Eddig se volt soha, ezután is megleszek.

Nagyon sok fiút vissza utasítottam, és mostanában egyre többen utasítanak vissza engem is, ezért már mégkevésbé vágyok rá hogy legyen valakim. Mert mindig ha elkezdek ismerkedni valakivel, már előre tudom hogy ugyan az lesz mint előtte, hogy úgyse leszek elég jó neki💁🏽 17/L

2019. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!