Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért nem szeretnek visszaírni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel nekik.
2020. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek nekik a képeid, leírásod, korod, nyitószöveged. Ezek közül bármelyik.
2020. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki annak ír vissza, akinek akar, aki felkeltette az érdeklődését.
2020. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszett valaki egy idő után nem írtam vissza. Az elején igen és általában jött a mocskolodás beszolás,kvzás. Ez nem hiányzott.

Szerencsere nem kell már társkereső.

N27

2020. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Megunták a sok idióta/primitív ember közeledését, ezért ha az első mondatod alapján ugyanolyan gyökérnek tűnsz, mint a többi, hamar kiesel.
2020. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

mivel kapunk rengeteg levelet par dbot kivalasztunk nem lehet 100 embernek irni.

Legyen jo fotoja legyen helyes nem szuperpasi de legalabb jóképű vagy jótestü legyen jó fizuja amit rám is költ diplomás de ne Tanár vagy vâllalkozó jo életszínvonallal ne legyen csajozos komolyat keressen nagyjából ezeket lessük egy csunyanak meg ha bolti eladó nem fogok visszaírni

2020. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
52%egy pasi.
2020. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem helyesírási hibák tömkelegével ír, annak vissza szoktam írni nemleges válasz esetén is (nyilván nem 1-1 elütéssel van gondom).
2020. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

A., Mert meguntam hogy visszaírok, de nem ír kb. soha többet, ergo csak az érdekelte visszaírok e.


B., Mert meguntam hogy visszaírok és hülyeségeket ír.


C., Mert előbb rájövök hogy nem fogunk passzolni egymáshoz.


D., Mert ha véletlenül el is elindulna egy beszélgetés és kérdezek, visszaflegmáz.


Pedig aztán én egy tökre kedves aranyos csaj vagyok. Sosem volt problémám a kommunikációval.

2020. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Mióta kaptam jópár választ az elutasításra hogy mit kepzelsz te k..va úgyis csak estére kellenél..meg hogy teszed magad f...cibalo ri...c és más dolgok azóta inkább csak ignorálod aki nem tetszik/nem szimpi.
2020. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!