Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kìnos megkérdezni ha alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kìnos megkérdezni ha alig ismerem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi,de sehogy nem tudom elérni közössegi oldala sincs.Viszont van egy lány aki nem volt sosem baratnom csak egy utcaban laktunk annyi volt hogy ha lattuk egymast koszontunk de semmi beszelgetes.azt megtudtam hogy ennek a lanynak a ferje akit szinten nem ismerek,azzal dolgozik aki tetszik nekem. Nem tudom mennyire lenne kinos ha irnák ennek a lanynak facebookon mert ott ismerosom hogy megkerdezzem nem e ismeri aki tetszik nekem.mert ezzel még arra is gondoltam hogy ugyis emlitené a ferjének es ő meg visszamondana annak aki tetszik hogy valaki erdeklodik iranta,es legalabb az esely meglenne.csak kicsit kinosnak erzem hogy ezt a lanyt megkerdezzem akit szinte csak latasbol ismerek.

2020. febr. 26. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veszítenél vele semmit. Valamilyen szálon el kell indulni.
2020. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem merted megszólítani? :) Pár hete is te kérdeztél ezzel kapcsolatosan, nem?
2020. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
inkább szóban kérdezzed meg
2020. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg de ennyire ne direktben hogy figyelj ő tetzsik a férjed kollégája

Hanem csak kicsit baratkozz először

2020. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.-nek.nem en kerdeztem par hete ahogy irtad.

A masik dolog hogy ezzel a lannyal sem talalkozom,par eve nem is lattam mar elkoltoztem onnan.ezert tudnam csak facebookon.

2020. febr. 26. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Háát ha nekem ilyet irna valaki akit csak latasbol ismerek kellemetlen lenne mert nem vagyok keríto.


Mégis mit mondjon ha nem vagy jó barátja ismeretlent ajánlgasson?


Amugy ha nem ismerősöd a leveled amugy se a beérkező levelekhez megy.


Miért nem próbálsz olyan utat ahol nem ismeretlen emberektol várod a boldogságod hogy eléd hozzák tálcán. Ne hari hogy ezt mondom de én ha nem ismerek valakit nem fogom az ismerősömnek ajánlgatni pláne ha netalántán csalódas lesz akkor rám fogják azt mondani hogy ez nem jó. Kell az nekem vagy bárkinek is? Ha értelmesen gondolkodsz te se vállalsz garanciát ismeretlen emberért és nem ajánlgatnád a férjed kollegájának. Nekem ez a véleményem de nyilván az őszinteségemért így is én leszek az aki nem jó. 😀


De nem érdekel. Csak tanács volt nem kell megfogadnod de szerintem nem az az útja.

2020. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval de kínos. 6-os voltam Szerintem ne csinálj magadból hülyét.
2020. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez a lany ismerosom facebookon.csak koszonoviszonyban voltunk mikor szoktuk egymast latni regen.nem azt kernem tole hogy hozzon ossze egy randit ha ismeri,csak megkerdezni hogy egyaltalan ismeri e.
2020. febr. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!