Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb tényleg ilyen?

Figyelt kérdés

Nem hisztinek szánom a kérdést,csak mióta ismerkedem,ez van.

Nem beszelek túl sok férfival,még kevesebbhez kerülök közel,és mégis a legtöbb a szexre utazik.

Én komoly kapcsolatot keresek,ezért ertelemszerűen nem fekszem le olyannal,aki ebben nem partner. Akkor jön az,hogy megpróbálja elhitetni,hogy ő is komolyat akar.

A végén viszont mindig kibukik,hogy semmi mást a szexen kívül.

Elég hervasztó érzés,hogy még annyira sem tisztelik az embert,hogy ezt őszintén elmondják. Igaz,ismerkedésem során ez a második ilyen férfi volt,de csalódott vagyok.


2020. febr. 27. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod, sajnos ők vannak többen. Annyira, hogy nagyon résen kell lenned. De ha nem adod oda magad, akkor szerencsére hamar lelépnek, így nem húzzátok egymás idejét.
2020. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Én is komoly kapcsolatot szeretnék, de a lányok tőlem csak az időmet és a pénzemet akarták eddig, illetve lelkitársat látnak bennem.
2020. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Van ilyen is, olyan is. 2 pasi alapján ne általánosíts.

Ha 5 ilyen jön sorba, akkor változtass a választási módszereden.


F

2020. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a legtöbb. De nem mindenki, így nem a legtöbbel kell ismerkedni, hanem a többekkel, pl velem.:) Minden egészséges férfinak fontos a szex, de soknak nem csak az.
2020. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Nem módszer szerint választok,én csak ismerkedem,és ha szimpatikus a fiú,akkor randi és stb.


#4 Igen,egy egészséges férfinak fontos a szex,de ezt egy normàlis ember nem hazudozással akarja elérni. Lehet ezt tiszta úton is.

2020. febr. 27. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Második pasi? Egyem a szíved. Sok kéz kéne hozzá hogy megszamoljam hány nő ejtett pofára meg se szidom az összeset
2020. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a legtöbb olyan. Azokat próbáld kiszűrni. Előbb utóbb összefutsz a hozzád valóval.
2020. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Nem is szidom az összes férfit,ahogy ki is emeltem.

Én ezt nem azért írtam ki,hogy bárkit szidjak,pusztán most kezdtem aktívan ismerkedni,és ez meglepett. Ennyire egyszerű.

2020. febr. 27. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy ha nem utazol azonnal találkozóra, szexre, nem flörtölsz és utalsz ilyenekre, akkor kb 3 nap után faképnél hagynak a csajok és mennek mással. Nem igazán fog senki egy hónapig udvarolni neked mert ezen a piacon ez nem életképes elképzelés. Te is dobnád azt aki normálisan közeledik és beszélgetni, sétálni szeretne mert unalmasnak tartanád.
2020. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,a pasik 90%-a a szexre hajt,semmi komoly kapcsolatot nem akar.Itt is csupa kanos egyed írkál privit.
2020. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!