Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a legtöbb férfi fejében, hogy 30 felett egy nő csak öregszik, egy férfi pedig sármosodik? Ki nevelte ezt beléjük?

Figyelt kérdés

Nem csak gyik-en, de az életben is ezt hallom néha 30 körüli férfiaktól. Hogy jaj a velük egykorú nők már öregszenek, kapuzárásosak, bezzeg ők csak egyre jobbak.

Ki nevelte beléjük ezt a kényszer gondolatot? A társadalom? A média? A filmek/sorozatok?


2020. jan. 13. 00:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
17%

Ez így igaz. Mivel a ti szemetekben a nő egyik legfőbb értéke a szépség, ami az öregedéssel fakul, így 30 feletti egyedülálló nőkre nincs akkora igényetek, mint egy 20 évesre.

30 felett a férfiak érettebbek, férfiasabbak. A nők pedig a 30 feletti férfi tulajdonságait vonzóbbnak találják, mint egy 20 éves kisfiúéit, aki a cuki pofikáján kívül nem tud sokkal többet felmutatni.

2020. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%

Nem gondolkodok így, de általában tényleg úgy tartja a mondás, hogy a férfiak 30 felett a legférfiasabbak küllemre.

Viszont felmérések bizonyították már, hogy a nők gyorsabban öregszenek, mint a férfiak; hamarabb meglátszik rajtuk a kor. De egyébként ez mit számít? Miért érdekel?

2020. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

"hamarabb meglátszik rajtuk a kor."


Ezen lehet vitatkozni, mikor a 30-as pasik, de főleg 40 felett már erősen kopaszodnak, őszülnek, ami messze nem teszi őket fiatalossá. Egy fiatal lány számára meg egyáltalán nem vonzó, hiába hiszi a pasi az ellenkezőjét. A nők legalább törődnek a külsejükkel, legalábbis sokkal többen, a pasik meg lepukkannak. Az összhatás számít. Hiába van esetleg eggyel kevesebb ránc a szemük körül.

2020. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de szerintem a férfiak is ugyanúgy öregszenek. Kopaszodnak, meg pocakot eresztenek. 40 felett jönnek a prosztata, meg impotencia gondok.
2020. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt csak itt olvastam.Mindenki úgy öregszik ahogy a genetikàja adja és az életmódja, stressz, függőségek stb rombolja a testét.A nők és a férfiak között is van aki szebben öregszik meg van aki nem.Rengeteg ezen elmélet szerint sármos korszakában élő,izomtalan, pocakos, kopaszodó megfáradt férfit is látni.. persze a való életben, nem itt a gyk mert itt minden 30 feletti jó széria, csak a nők csunyulnak meg ahogy betöltik a 30.🤦
2020. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%
Én a 15 éves érettségi találkozómon nem tapasztaltam, hogy annyira sármosodtak volna a férfiak. A legtöbb már kezdett kopaszodni, és pocakosodni. Kb.a 15%-uk sármosodik, aki ronda volt, az meg a korral még rondább lesz. Nagyon ritkán látni jó testű, jóképű 35 feletti pasit.
2020. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Biztos azért, mert te a ronda, kövér nőket szereted.
2020. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
14%

Most megy a vita a semmiről. Élvezd ki hogy 20 éves vagy és ennyi. Imádom amikor a 20 éves lányok nyomják itt a szépségről szóló álmukat. Az a baj, hogy egy szempillantás alatt 40 leszel, és akkor majd nézz tükörbe, főleg amikor öregnek titulálnak. Egyébként az öregszik meg, aki szingli marad, márpedig a mai fiatal generáció 80%-a az marad. Vagy a már elváltak táborát fogják erősíteni. Hááát igen, nem lesztek insta modellek, de lesz rajtatok +20kg. Már nem fogják rátok csorgatni a fiúk a nyálukat, mert ott lesz az aktuális 20-as generáció. Nem kell tévhitben élni, ez vár rátok. Nem jók a 40-es férfiak? Komolyan? Pocakosak és kopaszodnak? Hát a többségüknek már 5-10-15-20 éves gyerekeik vannak. Honnan veszitek hogy azok a férfiak a nőkre hajtanak? Családapák. Pont.


Az örök ifjú szingli 40 pasik meg a maguk nemében tényleg szánalmasak. Bár, mindenki maga dönt az életéről. Ha már a 40-es korosztály... Ha találomra kiválasztanék 100 40-50 éves nőt, ott már 95 alapból felejtős ha csak a kinézetet veszem alapul.Viszont ők már anyák.


Kérdeznék valamit: itt minden a szexről szól?

2020. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%

6-os, nálunk is a 15 éves találkozón hasonló volt. Mondjuk az osztály kb egyharmada nem volt ott, nem tudom ők hogy nézhetnek ki, de akik eljöttek nagyjából csak szépültek, férfiak is nők is (én is haha:) N). Teljesen hasonlóan változtak, jól néztek ki a nők és a férfiak is, nem hízott el szinte senki, általában stílusosabbak, sportosabbak lettek. Egy-két látványos kopaszodás őszülés volt, persze hajfesték is van a világon. Mindenki ráncosabb lett kicsit, hasonlóan a férfiak és nők, de a bőrük meg sokkal szebb és tisztább (pattik kimúltak), és kevésbé esetlenek lettek. És mosolygósabbak lettek.


Ja, utolsó :), családi állapottól függetlenül (volt ilyen is olyan is)

2020. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
21%

":-D

Te külföldi vagy ?

Idehaza hol látsz sármos és klasz férfit 40 körül,aki nem híres,pénzes?

Ezzel szemben,még egy egyszerű pénzes nő is csinos rendezett ,aki tud és akar törődni magával

Ja megfiatalabbnak néz ki 40s nő míg 40 pasi kétfelé oszlik és olyanaki családnélküli

Pont aszexhiány rossz életforma stb öregíti

Lehet nő is devan genetika

Eleve kimikor szül

Szrintem,tekamasz vagy vagy földönkívüli de negatív értelemben"


Nincs kedvem levélben reagálni:

32 éves leszek. Nem élek külföldön. Picit kezd elegem lenni, ebből a: mindenki a sármos férfit keresi.

Egyrészt, nem mindenki az, másrészt az ilyen felfogás miatt rohadok meg egyedül, mert mindenki a helyes, jó pofi hülye gyereket kergeti egész életében.

Csak tudod mi a vicc: hogy voltam fent társ keresőkön, és nem is igazán érdekel hogy nulla jelölésem van, nulla sikerem, naponta látom felregelni a 18-30+ -os nőket, akik gondolom összejöttek a "sármos kis pasikájukkal", jól teherbe kuratták magukat, viszont a kedves, és aranyos, cuki pasikat, akkora degenerált kuki, hogy nem marad ott a párjával. Nevetséges, amikor azt látom, hogy haverom küldözgeti a képeket, profilokat; legutóbb egy 19 éves csajt küldött, profilon mi állt: 18 hetes terhes vagyok, csak az írjon, akit ez nem zavar.

Ja és nem mellesleg, attól, mert egy nő jól néz ki, tegyük fel külsőleg ad magára, még lehet egy semmit érő, nulla. A külső nem minden a világban. Főleg a mai fiatalokat aztán rohadtul érdekli minden:

A fele takarítani nem tud, nem akarnak dolgozni. A konyhában a tudásuk semmit nem ér, a legtöbb egy krumplit nem tudna megpucolni. De ahhoz nagyon értenek, hogyan kell szét tenni a lábukat már 14 éves kis pitsaként.

Rá mennek a dögös, helyesnek vélt pasikra, akiket szépen lehúznak, közbe a pasija háta mögött szopja a pasija barátja f....át.


Hülye a stílusom? Bocs, szellemileg vissza maradott vagyok, voltam mindig is, kisegítőbe tanultam, és mindenki folyton megalázott csak. A családom? Nem mondhatnám, hogy bárki is nevelt volna normálisan, mert nem foglalkozott velem senki.

De van szemem, és látom azt, hogy az emberek hogy viselkednek egymással.

Ki megyek akár egy kocsmához, szórakozóhelyhez:

Mit látok ott is sokszor, valami balhé mindig van. Kis tini csajszika neki ugrott a pasijának kb azért, mert az állítólag megsimította a lány barátja arcát, és a csaja kiverte a hisztit, hogy még is mi a fenét képzelnek magukról.

És ehhez hasonló "komoly" problémák vannak ám. Huh, nem is tudom, hogy tudok ezek nélkül élni? Irónia.


Volt barátnőm is. Egy utolsó undorító ribi lett. Nem követtem nyomon teljesen az életét, de életem első szerelme volt, szóval így is eleget tudok. Hogy könyörögni kellett neki, hogy elhúzzon dolgozni. Otthon nem csinált a pasijainál semmit. Csavargott állandóan. És a vicc, nem ő az egyetlen ilyen lány a világon.


Van még normális nő Magyarországon? Mert már kismillió pasitól hallom a folytonos panaszkodást, még olyantól is, akiről tudom, hogy nem néz ki rosszul, hogy nem találnak senkit. És talán hallgatnom kellene egy-két ismerősre, akik külföldön voltak, hogy ott közvetlenebbek a nők és hamarabb talál az ember párt mint itt.

Volt ismerősöm, aki Londonba van, nem volt itthon soha barátnője, kiment Londonba, volt már neki vagy 3 kb.

Szóval el lehetne gondolkodni magatokon, mert el vagytok szállva magatoktól, a semmire kb.

Mert attól, hogy jól néz ki valaki, még ugyan azt szarod, és ugyan úgy egy unalmas senki vagy.

2020. jan. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!