Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a legtöbb srác, akivel ismerkedünk, olyan, mintha nem mondana magától semmit?

Figyelt kérdés

Kölcsönösnek érzem ped az érdeklődést ilyenkor, kérdeznek tőlem dolgokat, vagy hogy milyen napom volt, hogy vagyok, stb, de annyira zárkózottnak tűnnek.

Én csomó témát felhozok, sztorizgatok, de ilyenkor kicsit hiábavalónak érzem. Oké, hogy reagálnak rá, meg mondanak rá valamit, de én nem szeretem, hogy folyton nekem kell vinni a beszélgetést.


Mi lehet a baj?

Túl extrovertalt vagy nyitott lennék esetleg hozzájuk képest?

(Ez egyébként haverkodasnal is előfordul, nem feltétlenül randi során.)


24N


2020. jan. 10. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem veled van a hiba! Az emberek többsége beszédes idegenekkel szemben is. Aki nem tud mit mondani, azzal a probléma hogy nem jár emberek közé. Sőt még a családjával sem beszél. Magába zárkózott az ilyen, mert nem tudnak mit kezdeni a helyzettel ha például randira kerül a sor vagy csak barátilag kellene beszélni.


Az ilyen emberek sajnos nem csak nem beszédesek, hanem vélhetően más mentális gondokkal is küzdenek. Ezt onnan tudom, hogy az ember társas lény és állandóan beszél, ismerkedik, érdeklődik. Aki nem így viselkedik, ott bajok vannak, lehet bármennyire is szép meg jó.

2020. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
24N véggel ez már nem az első kérdés a héten, ahol tipikus férfi kérdést írsz ki. Ennek mi értelme?
2020. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1: Legutóbbi randijaimon is az volt, hogy végig pofáztam az egészet kb, de nem önszántambol, hanem mert csak bámultak és alig szólaltak meg, és nem értem, ilyenkor mi van... Alapból sem értem, hogy gondolja azt valaki, hogy megfogja tudni fogni úgy a másikat, ha meg sem mutatja önmagát.
2020. jan. 10. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
A volt barátnőm kuka fiúknak hívta az ilyeneket. Nem beszélnek, mert nincs mondanivalójuk.
2020. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

A válaszom ignorálása elég sokatmondó volt...

Amúgy ugyanilyen dolog miatt panaszkodik egy hasonló férfi és a nők válasza mindig egyöntetűen az: Nem érdekli őket a pasi. Nos, ha már annyira erőltetetten fordítva akarod feltenni ezeket a kérdéseket, akkor adok fordítva is választ: Nem érdekled ezeket a férfiakat.

2020. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
1 vagyok! Sajnos antiszociális viselkedés az ha valaki nem tud témát felhozni és szóval tartani. Nincs hozzászokva a beszélgetéshez, ezért írtam hogy nagyon fontos a beszélgetés. Egy gyerek először a családjával, rokonaival kezd szocializálódni. Minél többet beszél, annál nyitottabb lesz és közösségi életre is alkalmas. Akiből úgy kell kihúzni 1-2 szót és nem tud magától beszélni, arra kár időt pazarolni. Igazából az ilyen ki se tudja fejezni magát.
2020. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm!!


Aki pedig annyira unatkozik, hogy kamukerdeseket próbál keresgetni a gyakorin, annak csak gratulálni tudok.

2020. jan. 10. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"Aki pedig annyira unatkozik, hogy kamukerdeseket próbál keresgetni a gyakorin, annak csak gratulálni tudok."


Még mindig jobb, mintha valaki kiírná őket...

2020. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több minden is lehet

1. Nem gondolják érdekesnek amit mondasz, 2. Sokat beszélsz és nem vonod be őket a beszélgetésbe

3. Izgulnak

4. Túlságosan különböztök

2020. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért az furcsa,hogy mindegyik ilyen volt. Ezért arra tippelek,hogy nem jöttél be nekik és így próbálták rövidre zárni a dolgot. Vagy nem akarták,hogy azt hidd zöld az út.

A másik tipp amit írtak páran,hogy rossz családiélet,kicsit antiszoc emberek. De amúgy ezért vlaakit elküldeni? Mindenki képes megnyílni csak idő kell neki,ha erre se vagy hajlandó időt "adni" akkor nincs is értelme ismerkedni. ÉN nőként meg pont azt utáaltam,ha a pasi lebeszélte a bugyit a nőről,nekem megbízhatatlanok az ilyen alakok,mert olyan jó a beszélőkéje,hogy bármikor bárkit megkpahat és ezzel bizony általában élnek is.

3. simán a mai generáció akik kicsit üresk belül ,telo bámulás éjjel-nappal ,sorozatok,tv,buli, semmi gondolkodást igénylő dolog..mert én észrevettem a mai fitalokon,hogy a legtöbb pontosan iylen,nincs mondanivaló.

2020. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!