Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lesz nálunk is majd karanté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz nálunk is majd karantén, akkor ott lehet csajozni is?

Figyelt kérdés
Tehát ha ideér a koronavírus, és mondjuk kimutatják nálam. 34 éves felnőtt férfi vagyok. Akkor elvisznek egy karanténba, de mi lesz ha már annyi ember lesz hogy nem férek ode be. Akkor összecsuknak szép lányokkal, és együtt lehetek velük? Nem? Ilyen megtörténhet nálunk szerintetek?
2020. febr. 27. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlen hogy valaki itt tart 34 évesen...
2020. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, de retardált vagy.
2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Neked a belső értékeidet is biztosan hervasztóak, ha egy ilyen buta fantázia a legközelebbi kapcsolatod a nőkhöz.

Amúgy fiatal lányként írva, ha karanténba kerülnék, az utolsó dolog, amihez kedvem lenne, az az ismerkedés. Száz másik dolog foglalkoztatna, de még egy begyógyszerezett,a non-stop alvás is csábítóbb, mint egy kéretlen idegen közeledése.

2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jól van na, hagyatok békén. Fogalmatok sincs hogy mi van bennem, és hogy mit tudok.. Majd lehet az én véremből készítik az ellenszert, és akkor híres leszek. Bármilyen nőket megszerezhetek majd!!

Amúgy azon a nagy hajón ami a híradóban volt nem hiszem hogy külön tartották a férfiakat/ nőket, mert le se engedtek róla senkit. Itt nincsnek ilyen hajók, de hasonló helyzet történhet. Pont ilyesmit álmodtam az éjjel, ezért is írtam ki a kérdést. De itt mindenki teljesen lekezelő, mint sok játékban.

2020. febr. 27. 16:55
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
És ott szerinted bárki is ismerkedni akart? Inkább úgy kerültek egymást, amennyire csak lehetett.
2020. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát de mér kerülik egymást ott az emberek? Hiszen mindenki elkapta azért van ott. Nem? Amúgy jobban belegondolva tényleg nem jó ötlet. Végül is amúgy se ment ez nekem sehol, se a suliba, se a munkahelyen. Mindegy végülis bármikor bármi történhet. Nem lehet tudni mi lesz előre
2020. febr. 27. 17:12
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem mindenki fertőzött, de nem engedik ki őket, mert lehetnek fertőzöttek. Ezért egymást is kerülniük kell. Pl ha szexcsetelni akarsz a szomszéd kabinban lévő lánnyal, még ahhoz is miért lenne nagyobb esélyed karanténban?

Max annyival lehet nagyobb esélyed most, hogy ha csúnya az arcod, de szép a szemed, akkor az arcod eltakarhatod a maszkkal.

2020. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon a hajon az utasok a karanten alatt nem hagyhattak el a kabinjukat. Szoval nem az van, hogy egymassal trecselnek.
2020. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Örüljetek neki, végre nem fogják a külföldiek elvenni a nőket, hiszen ha karantén van, akkor nem jöhetnek be és így végre nem lesz "férfitöbblet"..


Ennyi ésszel szabad lábon..

2020. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!